Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokáig azt hittem, hogy utál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig azt hittem, hogy utál engem a férfi közben meg kiderült, hogy éppen ellenkezőleg, ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Háááát, én azt, hogy szegénynek van még mit tanulnia, fejlődnie önbizalom és kommunikáció (mind verbális, mind metakommunikáció) terén. :))


Vajon miért gondolta, hogy ez az attitűd a megfelelő egy olyan nő irányába, akit kedvel?

2016. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
en meg sokaig azt hittem megbukok matekbol es megsem
2016. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Azt, hogy majd lesz hozzá közöm, ha megtanulja helyén kezelni az érzelmeit. Nekem nem kell olyan férfi, aki utálattal fejezi ki, hogy szeret.
2016. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe vagyok,néha nyers velem és elmondta h azért ilyen,h ne szeressem meg...
2016. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utálom, amikor azt mondják, hogy a nők a nagy drámakirálynők, akik szeretnek játszmázni. Az őszinteséget, a tiszta beszédet (akár, ha nyers is) szeretem, ez szerintem tisztelet a másik irányába. Egy játszmázó pávát nem tudnék kedvelni, nem adnék esélyt neki. Velem ne játsszon senki! Ha ismerkedéskor így viselkedik, milyen lenne egy kapcsolatban? Nem egészséges, ha felnőtt ember érzelmileg ovis szinten van, ott divat, hogy amelyik kislány tetszik, annak meghúzom a haját. Bár, most kérek bocsánatot az érett ovis fiúktól, mert az egyik ismerősöm kisfia így beszélt az általa kedvelt lányról az édesanyjának: Amikor kimosolyog a sapkája alól, megmelegszik a szívem.
2016. máj. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!