Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, havonta hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, havonta hány fiú/férfi szólít le titeket ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyeken kívüli mennyiség érdekelne :D Meg még egy olyan kérdésem lenne, hogy azok közül a fiúk/férfiak közül, akiknek szerintetek bejöttök, hányan kezdeményeznek? Tényleg nagy szónak számít manapság, hogyha egy fiú/férfi bátor és mer kezdeményezni? :'D
2016. máj. 5. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy engem leszólítsanak, szinte még elő sem fordult szórakozóhelyen kivül, pedig nem vagyok rossz nő.

Akiknek pedig bejövök mennyi kezdeményez? 6/6

2016. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1-es, félre értettél :D Nyilván aki kezdeményez, annak bejössz. Én arra vagyok kíváncsi, hogy akiknek szerinted bejössz. Nem pedig azokra, akik már odamentek hozzád és ebből kiderül a szándékuk. Ha jó nő vagy, akkor nyilván sokan megnéznek az utcán, nem? Azok közül hányan kezdeményeznek? 100%-os arány irreális, ha arra akarsz választ adni, amit kérdeztem. Gondold át :D
2016. máj. 5. 15:10
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jó-e az, hogy én válaszolok erre, de én pont ma gondolkodtam el erről, csak én már nem vagyok fiú/lány, hanem már nő, de nagyon:-) (anyuka) Engem mielőtt férjhez mentem, csak éjjel szólítottak le buliból hazamenet, kb mindig valami részeg srác. (nyilván baráti körből ismerkedtem, de az más.)

Most viszont, mióta van két gyerekem, - pedig már nem nagyvárosban élek- és itt sokkal kevesebb, és talán konzervatívabb ember van, most kb minden héten leszólít valaki, kivéve télen. De mióta jó idő van, tényleg kb. minden héten kezdeményez velem valaki beszélgetést, PEDIG BABAKOCSIT TOLOK!!!! és ismerkedés témában, mert először nem erre gyanakodtam, hanem gondoltam csak a gyerekek miatt, de aztán csak kilyukadtunk rá, hogy ugye a gyereket a gólya hozta, és nincs párom. És nem, nem járok miniszoknyába és topba, tök egyszerű farmerben általában, meg valami tök normáisan csinos felsőben, mondjuk nem híztam el, az tény, meg nem a férjem melegítőjében járok, ahogy látom nagyon ritkán más anyukákon. És le vagyok döbbenve, hogy ez mi, mert régen én is úgy tapasztaltam, hogy nagyon nagy dolog kell egy fiúnak ahhoz, hogy nyíltan kezdeményezzen. Aztán lehet ez korosztályi kérdés, mert most úgy vettem észre 30-35 körüliek csinálják, régen pedig a 20-on kevés évesek kategóriája voltam ugye, ők viszont nem csinálták.

2016. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Másik kérdésre: Akiknek szerintem bejövök, azok közül hányan kezdeményeznek. Hát lány koromban ez volt 5%, most pedig komolyan 80%, és le is vagyok döbbenve.
2016. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noblesse Oblige ***** válasza:

életemben 6x szólítottak le ismerkedés céljából. Mindegyik akkor történt amikor már komoly párkapcsolatom volt.

Ez hónapra leosztani szerintem felesleges, mert így az évi 1 sem jön ki!

2016. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

a szórakozóhelyeken kívül: havi 3


ha az internetet is beleszámítjuk, akkor megvan a havi 50 (ennek a nagyrésze tinder, ebből a számból jóval kevesebben hívnak el randizni is. mondjuk havi 6-7 fiú)


majdnem mindenki kezdeményez, akinek bejövök.

szerinted ez milyen, ilyesmire számítottál?

L21

2016. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább korosztályfüggő a dolog. Engem nagyon ritka hogy megszólítanak az utcán pasik. Öreg néni rengeteg azoknak valahogy jobban bejövök :D

Talán életemben 3 alkalomra tudok visszaemlékezni mikor csak úgy az utcán pasi odajött. Illetve az egyik a buszon. A buszossal együtt futottunk a busz után aztán jót szórakoztunk rajta de kb ennyi a másik egy butus cigány srác volt a harmadik egy 30as forma cigány férfi.

Persze én nem is teszek azért hogy leszólítsanak :) általában a füles jól láthatóan a fülemben van. Viszont ha annyira akarnának az öreg nénik példájából kiindulva lenne esélyük felhívni magukra a figyelmem.

A másik kérdésre nem tudok válaszolni mert én egész egyszerűen nem szoktam észrevenni ha valaki megnéz magának. Párom viszont igen :D szerinte gyakran előfordul.

20/l

2016. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen kívül egyetlen egyszer fordult elő.


24/N

2016. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem járok szórakozóhelyekre, csak baráti társasággal szeretek lenni, így a leszólítások száma szinte 0.

Ha felmegyek valami okból Pestre, akkor sem jönnek oda, mert mindig valakivel vagyok, akit többnyire a barátomnak néznek, pedig csak haver. :)

Igazából nem is szeretném, hogy leszólítsanak, mert kellemetlenül érezném magam, na meg barátom is van.

Van rajtam kívül rengeteg célpont, engem ne találjanak be ha lehet. :) 23L

2016. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Évi 1.

A másikra nem tudok válaszolni, most kapcsolatban élek, de azelőtt se gondolkodtam ilyenen.

Emlékszem annó egyetemen volt egy srác, aki néha odajött hozzám óra után és felhozott valami random érdekes témát (szerintem előre készült erre :) ), beszéltünk kb 5 percet aztán lelépett. Sose hívott el sehová, így utólag azt mondom le a kalappal hogy ehhez össze tudta szedni a bátorságát :).

2016. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!