Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+ férfiak, mennyi esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ férfiak, mennyi esélyt adnátok egy lánynak egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek egy 20 éves lánnyal online aki intelligens, átlagon felüli külseje van, viszont egy másik országban él. A tervei közt szerepel, hogy egyetem után abba az országba költözik, ahol ti éltek, tehát 1-2 éven belül. Ha valóban jól kijönnétek egymással, akkor hogyan kezelnétek ezt a szituációt? Okozna problémát a korkülönbség és egyéb körülmények?

2016. márc. 30. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma már a korkülönbség egyre inkább elhanyagolható és elfogadott. Mondjuk nekem furcsa lenne 36 évesen egy 20 éves lánnyal összejönni, de nem tartanám lehetetlennek. Az hogy tud-e és akar-e várni rá az ember, az függ attól, hogy milyen az online kapcsolatuk.
2016. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
találkozás nélkül levelezőtárs maximum,semmi több.
2016. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha segít szerezni munkát az ő országában, és megtanít az ő nyelvére, akkor inkább én költöznék ki őhozzá.
2016. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-2 év múlva, mikor ő a saját erejéből kiköltözött az országba ahol lakom akkor visszatérnék rá.. ha addig nem alakulna ki mással tartós kapcsolatom.


Úgy várni, hogy várok aztán majd lesz e valami, biztos hogy nem. Nem vagyok időmilliomos.

2016. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem èrdekelnek a hùsz èves kölykök, ez nem sèrtès, hanem szimplán mást keresek egy nõben.

Persze beszèlgetek vele, lehet, hogy medgudom, de hogy megadjam neki a számomat az konkrètan kizárt.

2016. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5, ez teljesen érthető nézőpont. Megkérdezhetem, hogy akkor milyen szempontokat tartasz fontosnak egy párkapcsolatban?
2016. márc. 30. 16:33
 7/9 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem csak személyes találka után derülne ki !
2016. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok Hasonlò èrtèkrend, hasonlò neveltetès, szarkasztikus humor, õszintesèg, tudja, hogy mit akar az èletben ès ne ez a tùl fiatal kiscsaj tipròdik a tanulmanyaival kategòria legyen, hanem legyen kèsz egzisztenciája mint nekem.


Legyen mùltja, ami nèmikèpp több mint ez a "buliztam, jártam suliba, volt kèt pasim, a szüleimmel èlek" kategòria: magyarul minden tèren releváns tapasztalat. Fontos az, hogy legyen világlátott, ami nem azt jelenti, hogy "voltam Görögbe a szüleimmel", hanem az, hogy sokat utazott.


Legyen önállò, ne az legyen, hogy meghivom valahova amitõl kellemetlenül èrzi magát ès elkezdi a zsebpènzèt fájdalmas fejet vágva kitenni az asztalra, mondván õ felezni akar. Ha èn hívom meg, akkor èn fizetek ès nem felezgetünk, ez evidens.


Nem akarok kètnaponta valami olyasmit hallgatni, hogy èppen mit mondtak a szülei "anyám azt mondta, hogy jobb ha elcuccolok..", nekem erre se idõm, se energiám. Sokat utazom külföldre a melòm miatt, de legyen szülõk ès suli függõ, hogy õ most jön vagy sem. Mûveltsèg ami nem kerül ki abban, hogy felsorolja a kötelezõ tananyagot, magabiztosság (ez ilyen fiatal kiscsajokra nem jellemzõ), nõies kisugárzás (szintèn nem jellemzõ) stb.


A másik, hogy ez a korosztaly totalisan beparázik, ha mindjuk egy nap nem írok sms-t, (biztos már nem szeretem, megcsalom, már nem fontos ès sorolhatnám. Mivel hùsz èves elèg gyerekesen ès vègletesen látja a világot, a világnèzete kb èvente változik ami nirmális, hiszen mèg kölyök.


Anno voltam együtt egy hùsz èves kiscsajjal, egy szò: melodráma az egèsz, a vègèn pedig alig bírtam levakarni magamròl. Kivètelek mindig vannak, de èn a korombeli harmincas nõket preferálom, hùszonèvesek nem èrdekelnek. Persze, megnèzem õket az utcán, de rèszemrõl ennyiben ki is merült.

2016. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy ismerősöm 61 évesen vett feleségül egy 30 éves hölgyet. Született két kisfiuk, az idősebb immár 13 éves. A pár azóta is együtt van, és amennyire tudom jól érzik magukat.

A történethez hozzá tartozik, hogy az ismerősöm 20 évvel fiatalabbnak tűnik a valós koránál.

Ez csak egy példa, szerintem egy párkapcsolatban az a fontos, hogy évek múltán is találj a párodban értékeket, amelyek fontosak számodra. Mivel mindenki folyamatosan változik, azt látom legnehezebbnek hogy egyszerre, egy irányba változzatok, így fönntartva harmóniát.

2016. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!