Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, havonta hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, havonta hány fiú/férfi szólít le titeket ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyeken kívüli mennyiség érdekelne :D Meg még egy olyan kérdésem lenne, hogy azok közül a fiúk/férfiak közül, akiknek szerintetek bejöttök, hányan kezdeményeznek? Tényleg nagy szónak számít manapság, hogyha egy fiú/férfi bátor és mer kezdeményezni? :'D
2016. máj. 5. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Évente 3-4 alkalom, főleg diákmunka közben megismert emberek, szóval nem csak "megtetszettél, odajött".
2016. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
engem még sosem szólítottak le az utcán ismerkedés céljából.. néha egy-egy bolond ember köszön egy hangos sziát az utca másik végéből de ilyenkor mindig zavarba jövök :/
2016. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
vagy ha nem bolond ember akkor valami kukás cigány
2016. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire találkozok új emberekkel. Ha pl. olyan munkahelyen dolgozom/járok társaságba, ahol sok ember van, akkor pörögnek a dolgok. Olyankor, heti 1-2.

Ha nem nagyon ismerek meg új arcokat, akkor kb. negyedévente 1.

Ezekben benne van az is, akinél sejtem, hogy komoly kapcsolatot akar és az is, aki csak alkalmit.

Akinek nagyon bejövök, az azt vettem észre mindig kezdeményez. A többi lehet, hogy elgondolja magában, hogy "nem rossz csaj", de annyira nem akar engem, hogy elhívjon valahová.

30/N

2016. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen kívül max. egy pár.


Ill. ma volt egy kellemetlen eset. Munkahelyen, egy pasi a recepción várt, gondoltam ügyfél de mindegy én szerencsére azokkal nem foglalkozom mentem is tovább az irodámba, mikor elmentem mellette utánam füttyentett...

Ezt eddig csak munkásoktól kaptam meg. Nem örültem, de mit lehet tenni, ez róla szegénységi bizonyítvány. Fél óra múlva hív a Hr-es, hogy interjúztat és kell a szakmai vezető (nem láttam az önéletrajzokat úgyvolt a másik osztályvezető alá kell ember, én nem is kértem embert). Hát mit ad isten a füttyögős pasi volt. Rendesen lesápadt. Mondanom sem kell nem ő lett. Bár a szakmai részen vérzett el, ne a bunkó megnyilvánulás lett a veszte.


De nem jellemző különben. Ritka, hogy utcán kezdeményezne valaki. A kezdeményezés szerintem nem olyan nagy dolog, amit önmagában pozitívan kéne értékelni. Én is teszek azért amit el akarok érni, ez mindenkitől elvárható nem?

2016. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Olyan havi 1, szórakozóhely kivételével (és persze a kéretlen sablon levelek nélkül). Jóval többen megnéznek utcán, kávézóban, parkban ülve, buszon, de ennyi aki oda is mer jönni. Bocs most jut eszembe, hogy ebből kihagytam a munkások fütyülését, meg a parasztok "szia cica" - "dugnálak" kiabálásait.

22/L

2016. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Soha nem jött még oda hozzám normális srác. Utcán csak azért szólítanak le, hogy adakozzak, térjek meg, vagy adjak tüzet, illetve néha valami lepukkant 50 fölötti ember üvölt utánam.

22L

2016. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utcán csak egyetlenegyszer történt velem ilyen.

Úgy vettem észre, hogy a korosztályomnak egyáltalán nem jövök be. Még a társadalom által kevésbé jó képességűeknek tartott férfiaknak sem. Pedig olyan egyetemre járok, ahol alapból kevesebb a lány, de hát vannak nálam jobbak, és ők népszerűbbek. Ezek alapján nem tartom magam vonzónak.

Így nem tudom, hogy van e egyáltalán valaki, akinek bejönnék, mert nem jönnek oda hozzám :D Én meg amiatt nem fogok már kezdeményezni, mert kb 5-6-szor megtettem, de vagy elutasítottak, vagy pedig volt barátnője a fiúnak.

22L

2016. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!