Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Megismertem online egy lányt, rá két napra már randiztunk is, ami szuperül sikerült. A lány folyamatosan marasztalt, így elég hosszúra sikeredett, nagyjából 6 órát töltöttünk együtt. Csók nem volt, de ölelések igen. Randi után beszéltünk, nem volt kérdés részemről, hogy folytatást akarok. Kérdeztem, hogy lesz-e folytatás (személyesen is a randi végén, chaten is miután hazaértem). Igent mondott, azt mondta nagyon jól érezte magát. Viszont amikor a konkrét randit beszélnénk le, akkor eltűnik, későn ír, lemondja az utolsó pillanatban. Néha felajánl új időpontot, néha nem. Rákérdeztem, hogy akarja-e ezt az egészet, mert engem elbizonytalanít a viselkedése, és nincs probléma abból, ha nemet mond. Erre az volt a válasz, hogy ő nagyon szeretne látni még, mert nagyon szimpatikus voltam neki. Chatelés közben is folyamatosan beszívecskézte azokat az üzeneteimet, amikben a randi egy-egy pillanatát említettem meg, stb.

Szóval teljesen kétértelműen viselkedik. Vagy csak én vagyok vak, és nem látom, hogy már rég lekoptatott? De akkor randin miért nem akart elengedni? Miért húzott a végén magához búcsúzáskor? Miért érezteti velem chaten azt, hogy ő is nagyon akarja? Teljesen összezavar.. hogy lehet ezt kezelni?


2021. jún. 10. 09:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg más férfi is van a képben?
2021. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De akkor engem miért hiteget? B terv vagyok?
2021. jún. 10. 09:34
 3/22 anonim ***** válasza:

" Néha felajánl új időpontot, néha nem."


Most akkor ajánlott fel új időpontot vagy nem?

2021. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Ezt csak ő tudja. Aki akar velem találkozni (nő, rokon, barát, mindegy a kapcsolat típusa), az talál rá lehetőséget. Ha folyton kerül, a "miért?" talán mindegy is. Én már rég udvariasan elköszöntem volna.
2021. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát az megeshet,sőt nem kizárt.Szerintem kérdezd meg hogy mi a baj és miért halaszt folyton.
2021. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Most akkor ajánlott fel új időpontot vagy nem?"

Kétszer raktuk át eddig, első alkalommal nem ajánlott fel új időpontot, második alkalommal igen.

2021. jún. 10. 09:52
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos másik hapsi is van képben szerintem, téged talonban tart.
2021. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
És amit ő ajánlott időpont? Azt is lemondta vagy miért nem lett randi?
2021. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jún. 10. 10:23
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor adj beki ultimátumot, vagy összekön a következő randi felvetés, vagy viszlát. Nincs értelme húzni az időt.
2021. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!