Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb 25 éves korig van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 25 éves korig van esély megtalálni az első párt fiúként?

Figyelt kérdés

Szégyen vagy nem de nekem még nem volt barátnőm, és már nagyon közeledek a 25 höz. Évek óta ismerkedem de semmi, és lehet évekig ez lesz vagy ki tudja lehet örökre,bar leszek öngyilkos akkor.

Annyira rossz érzés hogy nekem nem volt barátnőm és nem tudom milyen érzés, kb az összes velem egykorú tudja már hogy milyen. Így is el vagyok késve, 25 öt egy határnak érzem ha eddig nem lesz semmi akkor sosem.

Pszichológus szerint semmi olyan gond nincs velem ami taszítaná a lányokat.


2021. jún. 10. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen


onnantól férfiként kell tovább keresni

2021. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 28 éves, velem egykorú gyerekkori barátom, aki még szűz. Látom rajta, hogy épül le mentálisan, "rohad az agya", mert még nem volt nővel. Se szex tekintetében, se párkapcsolatban. Sajnos az látszik rajta, hogy egyre jobban belebetegszik ebbe lelkileg is, de az elméje is. Egyre jobban a nőket (és a világon mindenki mást) hibáztat mindenért, a viselkedésében sajnos egyre erőszakosabb tendenciák jelennek meg. Régen egyáltalán nem ilyen ember volt, de manapság egyre könnyebben ideges lesz, néha arról beszél nekünk szűk baráti társaságban, hogy kiket ölne meg, vagy kiket erőszakolna meg. (Nem viccelek.) Reménytelennek látja a helyzetét, azt érzi őt már senki nem szeretheti, nem kellhet egy nőnek sem.


Az a vicces, hogy én "csak" 21 éves koromig voltam szűz, de már én ott is nagyon rosszul éreztem magam. El sem tudom képzelni, mennyire beleőrültem volna már, ha még mindig az lennék.

2021. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg sokkal józanabb és nyugodtabb vagyok, mióta megtanultam letojni a nőket. 31f
2021. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az egyik legjobb barátomnak 32 évesen lett az első barátnője (interneten keresztül ismerték meg egymást) vele csokolozott először meg minden mást is vele csinált először, azota is nagyon jól megvannak.
2021. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha 25-26 éves koromban is érintetlen leszek, lehet elmegyek hivatásoshoz. Ha akkor is szűz leszek, az már jel arra, hogy olyan barátnőm, aki úgy igazából vonzódik hozzám emberként és férfiként, már nem lesz, max olyan, aki az anyagiakért, akkor meg már tkp. semmi megvetendő nincs a prostiban sem.


Csak legalább tudjak belekóstolni abba, ami addig nem sikerült.


Sajnos egyébként én is érzek magamon olyan dolgokat, amiket a #3 ír. Nagyon frusztrál, hogy senki bottal meg nem piszkálna, és nagyon frusztrál, elkeserít a magány is.


Pszichológushoz járok, de ő úgy érzem kb. elérte a határait. Pedig amikor járni kezdtem hozzá, ő húzott ki a sz.rból, és segített meghozni pár nagyon fontos döntést (hosszú).


Egyszerűen szexuális vonzerőm nincsen.


21F

2021. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!