Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves korom előtt nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves korom előtt nem volt kapcsolatom, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Hiába ismerkedtem úgy érzem nekem nincs párom. Nem vagyok ronda, sem pedig kibírhatatlan, idegesító stílusú.

Férfi vagyok amúgy, 21 éves koromban összejött egy lánnyal a szex, szóval szűz nem vagyok, de kapcsolatom nem volt. 22 éves koromban volt egy lány akivel jól elvoltunk, de mivel teljesen más stílusú volt mint én ezért feladtam az egészet mert azt éreztem h hosszú távon ez sehogy sem menne.


Nagyon szerencsétlen vagyok ebben az egészben. Bízom még hogy lesz valamikor kapcsolatom azért.

Néha már öregnek érzem magam, de végülis sokan 25 felett találják meg az igazit.


2021. jún. 4. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen emberhez valónak érzed magad?
2021. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lejjebb kell adni az igényeket. Van egy duci haverom, aki pár hete még arról siránkozott, hogy csak duci és csúnya lányoknak tetszik. Mondtam neki, hogy sajnos ez ilyen, nagy a piac, nyilván aki nem néz ki jól, az ne álmodjon top nőkről, mikor azokat megkaphatja a top férfi is. Most viszont összejött egy kicsit duci, nem túl szép lánnyal és boldogok. Lejjebb kell adni az igényeket és akkor mindenki megtalálja a maga párját.
2021. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ahogy az előző írta! Lejjebb kell adni az igényeket! Sok kedves duci 25-30 as nő van. Ismerkedj velük.
2021. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!