Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 éves férfi a szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfi a szüleinél él, tanul, de képes az önállóságra. Ettől még lehet komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

3 barátnőm volt, de közülük max. 5 hónapos kapcsolat jött össze, a többi 1-2 hónap. Szeretnék már önállósodni, legalábbis ahogy lesz munkahelyem. Volt egy olyan barátnőm, aki nem hitte el, hogy képes vagyok erre, pedig nem is ismert csak 2 hétig jártunk.


Nyilván szüleimnél lakom, mert szülővárosomban tanulok még, jövőre végzem el az egyetemet és keresek munkát.


Szerintetek hölgyek? Ez gondot okoz nektek?



2018. máj. 20. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért laksz a szüleidnél mert abban a városban jársz egyetemre. Nem pedig azért mert képtelen lennél önállósodni. Minek mennél albérletbe vagy kollégiumba?

Én munka mellett is sokáig éltem a szüleimmel. Az albérletre kidobott pénzt így félre tudtam rakni és rövidesen saját lakást vehettem. A párkapcsolatban sem éreztem hátrányát a szülőkkel élésnek. Sőt, városról ma már vissza is akarunk költözni a ma már üres falu széli szomszédmentes szülői házba. Mivel városon van néhányszor 10 négyzetméteres életterem, ott meg 1,5 hektár, plusz a szabad természet ami körülveszi. Vagyis nem volt a saját városi lakás annyira nyerő.

Sok ismerősöm szinte vigyázba vágta magát amiért saját lakásom van. Én meg tréfából majdnem azt mondtam hogy "Pihenj!". Mivel az igazi gyöngy életem a szülőkkel volt.

2018. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt. Nő létemre én sosem találtam gáznak azt ha egy pasi a szüleinél lakik. Az már más kérdés hogy ha együtt vagyok vele 2-3 éve és akkor sem hajlandó velem külön össze költözni. Na az már zavar.
2018. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ennek is megvan az elonye, mert talan jobban tudsz alkalmazkodni masokhoz, rugalmasabb vagy, nincsenek rigolyaid. Tekintve, hogy milyen sokaig elnek az emberek meg rengeteg idod lesz onalloan elni. Negyven eves ket gyerekes apakent rohadtul nem fog szamitani, hogy 22 vagy 26 evesen koltoztel el otthonrol. Ezen semmi nem fog mulni, ne felj.
2018. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!