Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez az új nonverbális kommuniká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az új nonverbális kommunikáció az online térben?

Figyelt kérdés

Senkinek nem kell bemutatni azt, hogy ha kinyitod valakinek a üzenetét (majdnem bármilyen platformon), akkor a küldő értesül arról, hogy ezt elolvastad. Az sem egy nagy titok, hogy anélkül is el lehet olvasni a levelet, hogy kinyitnád, mert jön róla értesítés.

Ha valaki elolvassa az üzimet egyből, de nem válaszol, az nekem olyan, mintha direkt akarná azt éreztetni velem, hogy nem vagyok elég fontos a válaszhoz. Mit gondoltok erről?


2021. jún. 8. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy nem mindig ér rá valaki írogatni. Tudod, az emberek dolgoznak, tanulnak, béke vannak melyedve valamibe

Fogtam már ki pasit, mert azt hitte 0-24 készenlétbe kell lenni a semmi fontosat nem tartalmazó üzenetei miatt.

2021. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

mindig is így ment ez, rengeteg példám van:


férfiként fent voltam pár társkeresőn, és 2021 van basszus, nem 1998.... hagyjuk már, hogy csak akkor olvasom, amikor hazaértem a munkából (van telefonja mindenkinek és 2 ezer ft egy havi mobilnet) és azt is, hogy bocsi, láttam hogy írtál de nem tudtam írni (akkor honnan volt ideje az oldalon lógni?) és ehhez hasonló f.aszságok....


Amikor egy nő láttam hogy látta, de egész este fent volt, plusz másnap is és utána is folyton zöld pötty volt a képe mellett, de annyit se tud írni, hogy bocsi, de nem egymást keressük, ne haragudj <- ez a fél sor 5 másodperc erőfeszítésbe telik, de egy buta magyar szokás lett, hogy a bunkó osotba nők megszokták hogy nem kell válaszolni mert nem az ő feladatuk az udvarlás, az a pasi dolga, igen, de visszaválaszolni az alap intelligencia része.... és besírok, amikor még nekik áll feljebb és azzal jönnek hogy engem soha senki nem akar majd, mert nemistudommivagyok, de itt is tévedtek mert ti is fent vagytok az oldalon = titeket se akar a kutya se... ja meg ezzel a stílussal főleg.


Á, de ez semmi, amikor elmegyek 5 évente egyszer randizni, akkor is valakinek az unott pofáját kell néznem, mert nem viszem fel a villámba és nem ezüst audival jöttem érte, és az elvárások hegyén hátán ugyebár, de ha én elvárom hogy legyen normális, az már nem megy....

2021. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Én általában átgondolom a választ és hosszú üzeneteket írok, kvázi "megadom a módját", így ezért nem írok vissza rögtön szinte senkinek, kivéve ha rövid üzenet volt és én is azt írom rá. Pl. ha egy ismerős küld egy videót a játszó cicáiról arra rögtön reagálok, de egy hosszabb levélre én is hosszabban írok. És nem csapom össze ott rögtön.
2021. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1


különbség van a pár óra/nap nem válasz és az akár 1 hét letojom a válaszadást között:D


Én is szaladtam bele olyan nőbe, aki idegbeteg lett, mert 2 órán át nem válaszoltam. De a többség 1 hétig is húzza, majd lelép vagy ha megint írok, kiakad (amikor látni, hogy online van, vagy képeket cserél)

2021. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
annyira sunyi ostoba minden nő amennyire azok is ezen az oldalon akik lepontoznak engem, de nem sokáig fog ez már így menni, ezt garantálom :)
2021. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4.


Olyan személyt is ismertem aki havi egy választ írt.


Na, neki én nem írtam már vissza, mert ennek nem látom értelmét.

2021. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én pont ezt a hozzáállást tartom undorítónak, amit te is produkálsz, hogy ha kinyitja akkor azonnal válaszoljon is, mert különben irgumburgum. Nem, nem kell azonnal válaszolnia, ez csak egy rohadt chatplatform, ha pl. aznap válaszol miután kicsit összeszedte a gondolatait az teljesen jó. Ha meg normálisan akarok valakivel kommunikálni, akkor nem üzeneteket írkálok retardált módon hanem találkozom személyesen, vagy beszélünk videón, esetleg telefonon, még az is jobb a személytelen pötyögésnél.
2021. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hatalmas levélről van szó, amit át kell gondolni, végigolvasni. Ez egy mondat, 3 szó, a végén egy kérdőjel. Az értesítés felbukkanásából egyből látja. Tudja mit küldtem. Szerintem pedig az a cselekedet az undorító, hogy csak azért belép a messengerbe, megkeres engem, és kinyitja az üzenetet, hogy megjelenjen nálam az elolvasta jelzés. Ennek egyértelmű célja, hülye aki nem látja.
2021. jún. 8. 13:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Ismétlem, nem az a probléma, hogy nem válaszol. Engem ez sosem érdekelt. A probléma az, hogy szándékosan kinyitja, miközben nem lenne rá szükség.
2021. jún. 8. 13:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kell azonnal vlalaszolni, de ha van idod elolvasni egy uzenetet, ne tologasd mar napokig vagy hetekig ha lehet. Ez csak kifogas, hogy elfoglalt. Ha appokon tudsz uzenetet olvasni, egy "bocsi, elfoglalt vagyok, majd beszelunk" siman kiferne.


3 mp volt ezt leirni. Az elolvassa es nem valaszol (nem azonnal gondolom, de valamikor) az netto bunkosag.

2021. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!