Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy az a sorsom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az a sorsom, hogy egyedül legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna mindig egy barátnőt. Tini koromban is, amikor az osztálytársaim a nagy csajozós éveiket élték, az egyetem alatt is, amikor a csoporttársaimat támogatta egy szerető társ, és amikor már önálló voltam, mivel akkorra már megházasodtak, gyermekeik születtek. Itt vagyok 27 éves és teljesen magányos.

Tudni kell rólam hogy sosem voltam egy nagy társasági ember, sem túl vonzó (legalább is szerintem biztos nem).

Amolyan pénzéhes luxuscicák és partykirálynők akadtak volna, meg szerencsevadászok is, de ezeket nem akartam.

Eddig két lány volt, aki szóba jöhetett volna életemben mint lehetséges barátnő, mindkettővel nagyon jó viszonyban voltam és én tetszettek nekik, de ők nem tetszettek annyira nekem, hogy összejöjjek velük.

És ha ismerkedni akartam valaha (akár utcán, akár instán, akár ismerősök ismerősei közt) általában passzivitást tapasztaltam.

Lehet hogy ez a sorsom? Fogadja el? Esetleg valaki aki hasonló helyzetben van?



2021. jún. 7. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Én eddig mindig úgy jártam, hogy aki tetszett volna nekem, vagy jobb pasit akart, vagy (láthatóan) meglett volna a szimpátia a két fél részéről, csak a csajnak már volt párja.


Akiknek meg én tetszettem eddig, hát, ők nekem nem jöttek be.


Pedig nincs olyan magasan a léc, illetve a társkeresőket pörgetve már a fene tudja.

Ja, apropó társkereső. Hetek óta nulla match. Baromi okos gondolatnak tűnik, hogy "ne picsogjak", de gondoljátok kérlek végig, a semmiből nem igazán lehet válogatni...


Munkahelyen/egyetemen kb minden lány vagy idősebb (amivel nem lenne bajom, de a lányok ált. nem jönnek össze fiatalabb sráccal), vagy már kapcsolatban van, vagy tényleg nagyon csúnya, esetleg mindegyik egyszerre.


Baráti társaságban nincs egyedülálló korombéli lány, társkeresők ugye abszolút nem jöttek be, túrás rendezvényeken kolbászfesztivál van (=elmegy egy csomó fiú, férfi szervezett túrára, hogy ismerkedjen, aztán kb. 10x annyi srác van, mint lány), még a táncot nem próbáltam, bár, azon se lennék meglepődve, ha ott is férfitöbblet lenne.


Igen, már látom a lelki szemeim előtt, hogy lepontoznak, és írják nekem, hogy nem jön ki a matek, és különben is a férfitöbblet az egy incel duma (egyébként nem, 50 éves korig kb. 5% a férfitöbblet). Nos valóban, én egy "fiús" szakon tanulok (mérnöki kar), és emiatt nyilván a munkahelyeken, egyetemen is kevesebb nővel találkozom emiatt.


Attól még nagyon magányos vagyok, még egyelőre barátkozom a gondolattal, hogy macskás bácsi leszek.

Bár, utóbbi sem feltétlen negatív dolog. Veszek néhány Karthauzi macskát, és lesz egy tenyészetem! :) <3


21F

2021. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 nyugi a (atlag) mernokok ugyis talalnak tarsat. Miota nyomod a tarskeresot?

egyetemen idosebbek a lanyok? En siman jartam 25 evesen 21evessel. Mind a 4 kapcsolatom tarskeresorol volt

nem matches tarskereso hanem olyan ahol ra tudsz irni a lanyra valami szimpatikusat.

A matches tarskereso a szebbeknek valo szerintem

En is badoztam de matcheim nekem se voltak vagy abbol nem lett rendes beszelgetes de ramirt valamit a kepemmel kapcsolatban es arra visszairtam es abbol lett olyannal is aki kep alapjan még nem volt szimpi tobbszor is volt h aki kep alapjan szimpi az meg jaj megse most nem arrol beszelek hogy csunyasag nem szamit hanem hogy milyen felrevezetoek a kepek es csak matchre varni

2021. jún. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Milyen társkeresőt használsz, használtál?


Hát, az idősebb csaj/fiatalabb srác felállással mondom, nekem semmi gondom az égvilágon. Sőt. 5-6 év korkülönbségig (a nő javára) nagyon is bejönne egy ilyen kapcsolat. Nagyobb korkülönbséget már azért nem vállalnék be, a '90-es évek elején született fiatalok már azért érezhetően másképp vannak bekötve (nem feltétlen csak érettebbek), mint én 2000-esként.


#11

2021. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!