Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munka kizárja a párkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka kizárja a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A problémám az lenne, hogy munka mellett szinte nem érzem azt hogy lenne elég időm párkapcsolatot kialakítani. Egyenruhásként a nappalt váltja az éjszaka egymás után és ebből adódóan a klasszikus beülök valahova és talán összehoz a sors nem igen játszik. Középiskolás éveim tapasztalatából azt szűröm le, hogy a kapcsolat kialakításával nem lenne gond, de mint ahogy fentebb írtam, a munkám vezénylése nem éppen párkapcsolat barátként hangzik. Próbáltam a netes dolgokat, de pár nap után töröltem magam utána, mert azt gondoltam csak időpazarlás.


Őszintén szólva attól félek, hogy ha sikerülne is egy kapcsolat, akkor csak az idejét rabolnám azzal, hogy egy ideig bírja majd betelik nála a pohár és inkább hagyja az egészet mert 'elhanyagolom'.


Volt valaki hasonló helyzetbe, hogy alig maradt ideje a párkapcsolatra? Ha igen, akkor rövidebb vagy hosszabb ideig tartott?


Tudom hogy vannak kivételek, de eddig egy párkapcsolatom a hivatásom miatt ment totálra, így egyelőre ez se segített.



2021. jún. 7. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Az életkor lemaradt, ha valakit érdekelne vagy befolyásolna a válaszadásban: 20F
2021. jún. 7. 18:50
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Csupán olyan nőt kell találnod, aki tud rád várni és amúgy nem egy féltékeny típus. Az se utolsó a dologban ha neki is olyan munkája van ami sok időt igényel.

De 20 évesen nem fogsz találni ilyet. Legalábbis nem valószínű, de drukkolok. Ilyenkor keresgélnek a lányok és valószínű nem egy nagy előny ha alig foglalkoznak velük. Alkalmi kapcsolatot könnyen találhatsz, de gondolom nem az lenne a lényeg. Ha hosszú távú kapcsolatra vársz, akkor tényleg várnod kell szerintem. Az élet amúgy úgy a semmiből hozza a kapcsolatokat sokszor. Pont mikor nem akarsz majd barátnőt, egyszer csak megjelenik valaki. Emiatt ne izgulj. :3

2021. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző munkahelyem volt ilyen. Mondjuk úgy mentem oda, hogy szakitas után voltam, úgyhogy nem is törtem magam. Egy idő után pedig azért voltam elutasitó, mert rajottem, hogy ha nem teszem magam rendbe, akkor az életbe nem lesz normális kapcsolatom. 2,5 évig dolgoztam ott. Mikor beadtam a felmondásom utána nemsokra rá lett párkapcsolatom is.

Egyébként édesanyám is dolgozott ott és a családi létet is megmergezte, mert soha semmi más téma nem volt csak a munka. Illetve volt olyan szakasz is, hogy rengeteg volt a túlóra(kb 420 óra).


A kulcs talán az időmenedzsment. Legyen fontossági sorrend. Sok hozzád hasonló munkakörű személynek van kapcsolata, úgyhogy nem reménytelen a helyzeted.

2021. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy a túlóra az egész évre vonatkozik.
2021. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyenruhás, 20 évesen? Azaz biztonsági őr, mi?
2021. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem időpazarlás a netes, hanem gyakorlatilag jelenleg az egyetlen esélyed. nagyrészt azok vannak fent, akikkel amúgy is találkozhatsz az életben, szóval ennyi... munkaszünetekre mindig csinálj magadnak valamilyen társas programot! hobbi, sport, akármi... akár tanfolyam.
2021. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előre meghatározott elvárásaid vannak. Mondhatnám úgy is, hogy rossz a kapcsolat definíciód. Alakíts ki olyan kapcsolatot, ami beleillik a kevés időbe.
2021. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig csodálkoztam, hogy ha reggel 6kor kelek, 8ra beérek dolgozni utazással ingázva, este 6-ra jó esetben hazaesek, még a háztartás saját magam teendői, az edzés, 8 óra alvás mellett mikor kellene ismerkedni. Pedig sima 8 órás irodai munkám van, nem 12 órázok. De van, akiknek ez mégis összejön.
2021. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!