Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóképű vagyok és jómódúbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű vagyok és jómódúbb, akkor nekem senki nem hiszi el, hogy béna vagyok a nőknél a csajozásban? Sok ember azt mondja nekem biztos tök jó az életem, mert más nem számít.

Figyelt kérdés

A jóképűséget örököltem, apám is az volt fiatalon, mielőtt eltorzította magát az alkohollal. Magas is vagyok és alapból vékonyabb, de ha nekiesek tudok izmokat építeni. Nem vagyok szuper jóképű, de a visszajelzések alapján mégis eléggé. A családom nem mondanám hű de pénzesnek (nincsenek sehol sok tízmilliók elfekvőben), de azért huszonévesen kaptam egy lakást egy vidéki nagyvárosban és előtte támogattak is amíg egyetemista voltam és fizették a jogsit, egyéb tanfolyamokat, nyelvvizsgákat, stb. Már nekem is szerencsére piacképes szakmám van, amivel alkalmazottak között a jobbak közt tudok keresni és a jövőben még inkább majd.


Viszont belül nagyon önbizalomhiányos vagyok. A szüleim az egész gyerekkoromat végig veszekedték és léptem is le érettségi után, ahogy tudtam. Apukám 15-20 éve iszik és egyre többet, most már napi 3 üveg bort simán. A szüleim a szeretetüket sajnos sosem tudták kimutatni. Se érintésben, pl nálunk a puszi, ölelés iszonyú ritka volt, se szavakban, se együtt töltött időben. Anya néha próbálkozott, de apa soha. Nagyon ingerszegény környezetben nőttem fel ezek miatt. Vannak régi jó barátaim, de sosem voltam az a szociális, kommunikatív, easygoing ember. Sok bennem a szorongás, szeretetlenség érzése, az önbizalomhiány és sokszor nem érzem felnőttnek magam. Külsőre szoktam tetszeni egész sok csajnak, de nagyon sok sikertelen első randim van, ahol hát sajnos látom, hogy a fentiek miatt belül mégsem tetszem meg a legtöbb nőnek, mert a gyerekkorom okán nem vagyok magabiztos, beszédes, a szemükben férfias viselkedésű. Csak külső tetszésre alapuló szexkapcsolataim néha vannak, de azok nem nyújtanak semmilyen lelki boldogságot. A pár leghosszabb kapcsolatom kb fél évesek voltak. Mit tehetnék?


2021. jún. 7. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű sokan úgy vannak ezzel, hogy neked nagyobb szégyen balféknek lenni, mint azoknak akik alapból szar lapokkal kezdtek és ezért van bennük egy kis lenézés irányodba.


Mások pedig nem hiszik el, de annak örülj, különben csak tolnák az arcpálmát, hogy "hogy lehetsz ennyire idióta?"

2021. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírás alapján elhiszem, de aki csak képen lát, vagy közvetve ismer, azt megértem, hogy erősebb személyiséget képzel mögéd, ha amúgy az a látszat rólad..


Nem igazán értem mit szeretnél a kérdéseddel, de lenne lehetőséged összeszedned magadat. Önfejlesztés, határozottság irányába. Mert az egy dolog, hogy introvertált vagy, és nem is kell lebeszélned senkiről sem a bugyit, nem kell ilyen beszélőke, ha nem ilyen a személyiségtípusod; de az önbizalom és határozottság kell. Biztos vagyok benne, hogy a munkádba is előnyödre válna, meg úgy mindenhol az életben.

Én a tudományos irányultságú könyveket javaslom ehhez. Spirituálisakat nem szeretem.

pl testbeszéd könyvek mindegyik nagyon jó (pl Allan Pease)

Belső kommunikációdat nagyon jól tudatossá tudja tenni egy erőszakmentes kommunikáció és asszertív kommunikáció, illetve ezek az interperszonálisban is nagyon jól használhatóak.

Aztán amit találsz, megtetszik önismeret-önfejlesztés témában, azokat bátran olvasd el, gyakorold, alkalmazd! akár megveszed, akár kikölcsönzöd, akár beszerzed elektronikusan... Jó, ha tudod mit csinálsz, és mit szeretnél elérni. Ezek az írások pedig jó eszközök, hogy ha nem is elsajátíts valamit, de körvonalazzon, hogy nem vagy örök életedre beskatulyázva egy állapotba.

2021. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szexkapcsolataim néha vannak"



Sokunknak meg az sincs....



37F incel

2021. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!