Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal. Megvolt az első találkozás, ami szuperül sikerült, egyik legjobb randim volt eddig. Megbeszéltük hogy lesz folytatás. Beszélgettünk, elhívtam a következő randira, igent mondott. Egyből felajánlottam két helyet is, hogy hova menjünk. Az üzenetemet elolvasta, de nem reagált semmit. Ez volt ma reggel 8 körül. Ez most egy nagyon pofátlan ghosting? Vagy véletlenül úgy hagyta a telefont és elolvasta a tudta nélkül? Ha ezek után újra én írok, akkor nagyon rámenős leszek?
2021. jún. 7. 17:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A telefont azért már tényleg tolakodónak érezném :(
2021. jún. 7. 20:34
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát pedig egy telefonból egyértelműen kiderülne, hogy mi a szitu.

De akkor rágódj továbbra is, te tudod...

2021. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem rágódok, már lemondtam róla. Azért van egy határ. És akárki akármit mond, ez nettó bunkóság.
2021. jún. 7. 21:37
 14/19 anonim ***** válasza:
Hmm, a 3as válaszodban még le lettem szólva, amiért azt mondtam hogy hagyd. Azt írtad milyen különleges, ezzel mi lett hirtelen? :D
2021. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Attól még különleges, csak bunkó :((
2021. jún. 7. 22:21
 16/19 anonim ***** válasza:

Előkerült a csaj?

Ha tényleg ilyen bunkó, ne is sajnáld.

2021. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Lemondta
2021. jún. 8. 12:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom.:/ Csak a randit, vagy az ismerkedésnek is véget vetett?
2021. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Csak a randit, de ezek általában kéz a kézben járnak :(
2021. jún. 8. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!