Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal. Megvolt az első találkozás, ami szuperül sikerült, egyik legjobb randim volt eddig. Megbeszéltük hogy lesz folytatás. Beszélgettünk, elhívtam a következő randira, igent mondott. Egyből felajánlottam két helyet is, hogy hova menjünk. Az üzenetemet elolvasta, de nem reagált semmit. Ez volt ma reggel 8 körül. Ez most egy nagyon pofátlan ghosting? Vagy véletlenül úgy hagyta a telefont és elolvasta a tudta nélkül? Ha ezek után újra én írok, akkor nagyon rámenős leszek?
2021. jún. 7. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem telt el olyan sok idő, lehet nem is volt ideje átgondolni, mit válaszoljon.

Ha mondjuk holnap se ír neked, esetleg írjál rá, hogy mi a pálya. Ha arra sem felel, akkor kuka.


30N

2021. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem csinálnék semmit. Ha nem válaszol akkor nyilván nem akar semmit, én meg nem fogok nyomulni.

De amúgy ha fontos vagy neki, akkor előbb utóbb eszébe fogsz jutni, ránéz az üzenetre és látni fogja hogy hoppá, nem válaszolt.

2021. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor sem nyomulnál, ha olyan különlegesnek éreznéd, még mint senkit? És nem a levegőbe beszélek, az évben már randiztam egy tucat lánnyal.
2021. jún. 7. 17:44
 4/19 anonim ***** válasza:

Bocs, de miert parazol ra ennyit? Vagy 10 ota telt el csak. Ne csinald mar, mert total remiszto leszel a szemeben. Ez tok olyan, mint amikor a nok torolnek, mert fel ora mire valaszolok.



Ne gorcsolj ra, talalkoztatok.nem veletlenul talalkozott veled

2021. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

3!

Nem, akkor sem. Amelyik lány akar tőled valamit, az minimum válaszol. Így csak beégeted magad.

2021. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De holnap lesz a randi :D vagy holnap nem lesz
2021. jún. 7. 17:57
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az történt, hogy a lány elfelejtett válaszolni, akkor majd megbeszéltek egy másik időpontot. Ha meg nem válaszol, akkor egyértelmű hogy nem megy el.
2021. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De már lefixáltuk mikor megyek érte :D most akkor ne menjek, ha addig nem ír? És ha várni fog?
2021. jún. 7. 18:53
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj még neki, ha nem jelentkezik. Ez nem túlzó nyomulás, mivel holnapra találkátok van megbeszélve.
2021. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Telefon. Azt fel kell vennie. És akkor meg lehet beszélni a dolgot.
2021. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!