Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnak azok akik 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak azok akik 15 évesen kapcsolatban vannak és mit az aki 25 évesen még egy randin sincs túl?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy valakinek nagyon fiatalon is sikerül van akinek meg tíz évvel idősebben sem?


Én valahol a kettő között vagyok, randim volt, de egy norális kapcsolatom sem, amikor én mindig is azt kerestem, meg elvileg a lányok is.


2021. jún. 6. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Oda mernek menni nőkhöz. Tudod, az ÉLETben.
2021. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mit csinálnak?"

Semmit


"Miért van így?"

Mert a kinézet számít csak. Valaki rondának született.

2021. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
A szüleid milyenek? Sokszor az is számít, hogy a veled egynemű szülőd milyen ember. Az én apám is egy töketlen, csendes, félős, tutyi-mutyi ember volt világéletében. A nőkkel különösen. Én is hasonló lettem sajnos eléggé, hiába próbálok már tudatosan is küzdeni ez ellen, de nagyon nehéz. Amit az életed első 15-20 évében látsz otthon, az nagyon meghatározó tud lenni később is sok mindenben.
2021. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az egyik épp ebédel, a másik telefonál, a harmadik vásárol, a negyedik takarít, az ötödik fut a busz után...
2021. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed meg ezt minden áldott nap többször is?
2021. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Nagy genetikai tényező, illetve az otthoni környezet is sokat számít. Egy mentális betegségekkel, traumákkal rendelkező ember, aki esetleg még introvertált is (tehát kb szociális analfabéta), akkor neki nem lesz... ilyen állapotban még 35 évesen sem.


De ha valakinek nyugodtabb környezete van, illetve extrovertált személyiségjegyekkel áldotta meg az isten, az könnyen teremt kapcsolatot már ilyen fiatalon is. Sőt, akár még rossz családi minták, pszchológiai problémák ellenére is. Sok extró gyerkőc már ovisként is ügyesebben evickél az emberek között, mint a legtöbb felnőtt intro. Egyszerűen, ennyit számít az, hogy az ő agyukban más a dopamin iránti jutalmazási rendszer, sokkal több ingerre, sokkal töb dopaminra van szükségük ahhoz, hogy jól érezzék magukat, és ehhez folyamatosan a társaságot keresik, születésüktől fogva. Így működik az agyuk. Jobbak kommunikációban, nert szükségük van rá.

2021. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Környezet. Van ahol arról menőzik az egyszerű ember hogy a fia mennyi csajt fektetett meg, méltó utód, tanulni nem kell hisz úgyse jut egyről a kettőre az ember neki sem ment annó. Aztán van a másik szélsőség ahol nem is magától a csajozástól tiltják el a gyereket hanem mindentől ami a tanulás rovására mehet. De ha nem is a szülői háttérre gondolunk valakinek nincs rossz tapasztalata a lányokkal(mert külseje garancia a sikerre), valakit meg nemcsak kikosarazott egy lány de a riválisok szét is verték hogy ne rontsa a levegőt a placcon.... na az is lehet kevésbé veszélyes hobbit választ ezután
2021. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5, azért mert még mindig vannak itt, akik nem tudják felismerni, hogy ez is csak egy kamu kérdés ugyanattól a 2-3 unatkozó kisgyerektől.
2021. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van, aki jól néz ki, és van, aki nem.
2021. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én komolyan jól nézek ki és elég nehéz az ismerkedés nekem a nőkkel, mert nincsen tökös, jó dumás, magabiztos személyiségem. Pont azt látom, hogy a tőlem külsőre kevésbé vonzó pasiknak is van csinos nője, hogyha ezek a belső tulajdonságai megvannak. Volt már barátnőm és szexeltem néhányszor, de nem tudok olyan nőt találni, amilyet szeretnék. És nem szupermodellt szeretnék, hanem magammal egy szintűt.
2021. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!