Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudnak a nők nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a nők nemet mondani?

Figyelt kérdés
Tipikus helyzet: első randi után írok a lánynak, hogy jól éreztem magam, és akarok másodikat. A lány inget mond, de nem jó neki egyik időpont sem, térjünk vissza rá később. Majd egyre ritkábban ír, és szépen sunyi módon eltűnik. Ez nektek nem kényelmetlen? Mire jó? Szerintem egyik férfi sem kezdene el balhézni, ha írnátok egy ilyet: "jól éreztem magam, de nem látok rá esélyt, hogy ebből több lehetne".
2021. jún. 6. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
Eszre lehet venni a jeleket. Nekem volt egy olyan pont az eletemben, ami megoszto szokott lenni. Amikor elmondom a randin, mar latom is, hogy kinek nem jott be, es ki az akinel nem estem ki a pixisbol. Attol fuggetlenul, hogy mindketto mosolyog tovabb. Metakommunikacio. En latom a masikon, hogy tenlyeg jol erezte magat, vagy csak udvarias volt, az uzenet csak megerositeni szokta.
2021. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mindenki a jelekkel jön.. Akkor mondok jeleket: a csaj 3 óra után nem akart elszakadni tőlem; ő bújt oda először hozzám; elmondása szerint fél, hogy nem szimpi nekem; ő hozta fel a második alkalmat még az első randin; igent mondott az elhívásra chaten. Eredmény: ghosting.
2021. jún. 6. 20:15
 13/26 anonim ***** válasza:
13%

12.


Ha így viselkedik, akkor kiszámíthatatlan és erősen bipoláris hajlamokat mutat. Jó lenne, ha nem rontanád tovább az állapotát.

2021. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%
11, a metakommunikacioval az alacsony EQ-t takarod.
2021. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

9 Nem egy volt ilyen, de ez volt a leggázabb ezért ezt emeltem ki.

Volt aki ezután elkezdte a szerinte hibáimat sorolni, volt aki fenyegetőzött hogy majd egyedül maradsz megbánod, hogy nem engem választottál ... stb.

Én elismerem nem mindenki ilyen!!

2021. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Hm, ertem en, hogy nektek nem megy. De nekem, meg a vilagon az emberek tobbsegenek mukodik. Epp ezert nem en irom ki a kerdeseket, hogy miert igy, miert ugy. A cukiskodast is meg lehet kulonboztetni az oszinte erdeklodestol. Nekem menni szokott. Neked miert nem?
2021. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os: vállalom, hogy én nem tudom chaten keresztül leszűrni a metakommunikációját a csajnak, de nagyon örülök, hogy neked sikerül ezt beképzelni!
2021. jún. 6. 20:37
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
Mert a nők nagy részét valamilyen rejtélyes oknál fogva nagyon foglalkoztatja az, hogy totál idegen embereket ne bántsanak meg, olyan embereket, akikkel soha többet nem fognak találkozni valószínűleg. Álszent dolog ez a nők részéről, mert ugyanakkor a férfiak háta mögött(lásd ezen az oldalon is) szidják folyamatosan a férfiakat, sértegetik őket... Akkor miért érdekli őket szemtől szembe, hogy most megbántják e őket, vagy sem?
2021. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%
Ja hát ha fél h nem lesz elég jó akk emiatt tűnt el :D
2021. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
30%
15: nezd a jo oldalat, kivaloan kiszurod a szemetet. Ez jo.
2021. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!