Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme az életnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az életnek ha soha nem mertem ismerkedni , megszólítani akár egy lány is a mentális betegség és kisebbségi komplexus miatt?

Figyelt kérdés

A fiatalság már rég elszállt , vele együtt a jó testű partner , a szex tanulása , a kísérletezés a kötetlen orrba szájba szex. Mostanra maradtak az öreg , elhízott , elvált gyerekes több tucat partneren túl levő nők akik már nem akarnak szexelni mert már beleuntak , és csak érzelmet és örök hűséget és elkötelezettséget akarnak.

Van értelme ilyenekkel ismerkedni vagy ahogy gondolom az életem hátralevő részének semmi értelme.

A legtöbb hogy ilyen elhasznált nőkkel ismerkedhetek, már ha lenne hozzá gusztusom és bátorságom. Mert az nem jött meg.



2021. jún. 3. 22:50
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#30 igen elutasítanám.

Ahogy engem sok minden miatt elutasítanak.

És igen tudom hogy azt szólom le amit én is csináltam volna szívem szerint ha lett volna lehetőségem.

És akkor én is egy elhasznált senki lennék, csak nem várnék senkitől tiszteletet...és főleg nem várnám el egy tisztességes visszafogott nőtől hogy higyjen nekem és hogy tiszta szívből szeressen.

Amúgy meg teljesen mindegy hogy valaki fiatal korban csinálta és azt mondja megváltozott, az is az élete része. Azt nem lehet kitörölni és ha valakinek ribiskedés volt a fiatalsága az viselje a következményét. Sajnos van rengeteg olyan pasi aki még az 50 partnert is elnézi és azt hajtogatja hogy “ most velem van most engem szeret és hozzám hűséges “. Lehet , de előtte azt már 49 nek mondta ....tehát ezek az érzelmek es szavak nem érnek semmit. Meg nagyon egyszerűen nem kellene olyan nő akibe többen fordultak meg mint egy buszmegállóban és az volt fiatalsága hogy sorra cserélgette a f🤬szt

2021. jún. 5. 23:04
 32/34 anonim ***** válasza:
66%
A vergodesed pont az elle kezojet tanusitja annak, mint amiket leirsz. Pont azt tanusitja, hogy nagyon is kellene, de mivel meg azoktol is elutasitast kapsz, ezert ugy probalod a serult egod megjavitani, hogy bemeseled, hogy nem is kellenenek neked.
2021. jún. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

31

Ez a szép az életben, hogy mindenki mást keres. Engem pl egyáltalán nem zavarnak azok a dolgok, amik téged. Persze én végigdugtam a fiatal éveimet is, tehát egy "elhasznált" pasi vagyok én is. 😁


Neked pedig ajánlanám a vallási közösségeket, imacsoportokat, stb. Nézz ott körül.

2021. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
70%
Az a bajod hogy valaki no letere tobbet ba szik mint te mi ? Savanyu a szolo? :)) fogadjunk meg szuz vagy. Nyugi az is maradsz.
2021. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!