Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme az életnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az életnek ha soha nem mertem ismerkedni , megszólítani akár egy lány is a mentális betegség és kisebbségi komplexus miatt?

Figyelt kérdés

A fiatalság már rég elszállt , vele együtt a jó testű partner , a szex tanulása , a kísérletezés a kötetlen orrba szájba szex. Mostanra maradtak az öreg , elhízott , elvált gyerekes több tucat partneren túl levő nők akik már nem akarnak szexelni mert már beleuntak , és csak érzelmet és örök hűséget és elkötelezettséget akarnak.

Van értelme ilyenekkel ismerkedni vagy ahogy gondolom az életem hátralevő részének semmi értelme.

A legtöbb hogy ilyen elhasznált nőkkel ismerkedhetek, már ha lenne hozzá gusztusom és bátorságom. Mert az nem jött meg.



2021. jún. 3. 22:50
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#11 ezt hol olvasod hogy bomba szexistennőket akarok magam alá?

Ha értelmeznéd a kèrdést akkor látnád hogy pontosan tisztában vagyok azzal hogy az az idő elmúlt amikor bomba testű tini lányokkal szexelhettem volna. Az “elhasználtazás” meg teljesen jogos és tényszerű mert a korombeli nőkön már 30-40-50 pasi ment át ( ez valóban frusztrál ) a testük épp mint az enyém elhasznált! Ezért tettem fel a kérdést ha már erre nincs igényem és gusztusom és a bomba testű tinik kimaradtak és nincs már rájuk esélyem akkor van e értelme társkeresőzni vagy egyáltalán ebbe az életbe vergődni

2021. jún. 4. 04:30
 12/34 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is van mentális problémám,és vannak problémáim az ismerkedéssel.De egyrészt én nem így tekintek a nőkre.Árad az írásodból a lekezelés,az önzőség,és a negatívum.

Ha ezen a 3 tulajdonságodon változtatsz akár még teljesülhet is a vágyad.

Főleg a negatív gondolkodást hagyd el,mert az neked sem jó és a környezetednek sem szimpatikus...meg se kell hozzá szólalnod,mert kisugárzik belőled.Megérzik az emberek.És nyilván egy pozitív vidám,lelkileg rendbe lévő felé szívesebben nyitnak.

De egyébként az élet nem csak a nőkről,meg a szexről szól!

2021. jún. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nincs értelme a társkeresőzésnek, vagy a hátralevő életednek.
2021. jún. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%
Te hogy nezel ki kedves kerdezo? Mar a kerdesbe is emlited hogy mentalis betegseged van, ez milyen betegseg? Nincs mindenki elhizva, csak lehet hogy nem a te telepuleseden laknak.
2021. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteget szexeltem életemben szerencsére, de "elhasznált" nővel soha életemben nem találkoztam semelyik korosztályban sem. Olyan nyilván volt, akinek sok partnere volt előttem, de ők sem voltak elhasználtak.
2021. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%
Semmi értelmét nem látom.
2021. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

‘Ha értelmeznéd a kèrdést akkor látnád hogy pontosan tisztában vagyok azzal hogy az az idő elmúlt amikor bomba testű tini lányokkal szexelhettem volna. ‘


mar miert is szexelhettel volna barmmijlr is bombatestu tinilanyokkal? attol meg, hogy valaki fiatal, nem fog neki automatikusan bomatestu tinilany, plane, hogy rajuk hajt kb mindenki, nem egy magadfajta luzerrel szexelnek. sose volt olyan ido, hogy te bombacsajokkal szexelhettel volna.


‘ az “elhasználtazás” meg teljesen jogos és tényszerű mert a korombeli nőkön már 30-40-50 pasi ment át ( ez valóban frusztrál ) a testük épp mint az enyém elhasznált! ‘


egyreszt nem tudom, ezt a 40-50-es szamot honnan veszed. szerintem tobbsegnek nincs ennyi partnere, max 10-15. de meg ha tegyuk fel, lenne is valakinek 50 partnere, mitol lenne elhasznaltabb a teste, mintha csak eggyel szexelt volna 20 even az minden nap?

attol nem hasznalodik el egy noi test, h hany f@sz jart benne. elhasznalt az a test, ami beteg, nem egeszseges, ha valakinek fajnak az izuletei, nem bir mozogni, nincs allokepessege, kifullad stb.


egy sportos, fitt, egeszseges 35 - 40 eves no teste minden csak nem elhasznalt, hiaba volt mar 50 partnere.


ellenben ha te pl. nem tudsz kifulladas nelkul felmenni a 4.-re vagy napi szinten gyogyszert szedsz es beteges vagy, akkor a szuz tested is sokkal elhasznaltabb, mint a fent emlitett noe.


‘Ezért tettem fel a kérdést ha már erre nincs igényem és gusztusom és a bomba testű tinik kimaradtak és nincs már rájuk esélyem akkor van e értelme társkeresőzni vagy egyáltalán ebbe az életbe vergődni‘


nem, nincs ertelme.

2021. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nem az elvalt anyukak hibaja hogy te a kutyanak se kellesz haver.. szallj le a magas lorol.. teszed itt magad hogy neked nincs gusztusod elhizott nokhoz ugy hogy az elozo mondatodban vallottad be hogy hozzad sincs gusztusa senkinek..

Mas szemebe a szalkat is ugye...

2021. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

#15 ha sok vagy rengeteg parnere volt akkor mi az ha nem elhasznált

Testileg és lelkileg is...

Az ha valaki egész életében kiegyensúlyozottan szexel a párjával az normális

2021. jún. 4. 14:50
 20/34 anonim ***** válasza:

es szerinted egy test miert lesz ‘elhasznaltabb’ ha mondjuk minden nap megdugjak, de ugyanazzal a penisszel, mintha mondjuk heti 1x dugjak meg, de mas penisszel? komolyan erdekel..


a ‘lelki elhasznaltsag’ meg nem ezeken mulik. azt inkabb fasultsagbak es kiegesnek neveznem, de te lathatoan szuzkent es sokkal megkeseredetebb vagy, mint egy 3 gyerekes elvalt anyuka.

2021. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!