Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bonyolult dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bonyolult dolog a lányokkal való ismerkedés?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nehéz kialakítani egy párkapcsolatot?

Meg egy csomó netes videó van róla h hogyan kell ismerkedni. Pedig normális esetben ennek könnyen kéne mennie sztem. De nekem sem megy valamiért, szerintem ha az ember megtalálja a megfelelő lányt akkor könnyen megy utana.


Vagy akinek egy kapcsolat összejön utána már könnyebb?


2021. jún. 1. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Azért, mert ez érinti az emberiség jövőjét, és ott azért követelmények vannak.

Ha nem lennének, rég elkorcsosultunk és kipusztultunk volna.

2021. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert az emberek nem előre kiszámítható módon reagáló számítógépek, kérdező. Róluk nem lehet folyamatábrát sem készíteni. Ugye milyen meglepő?
2021. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
mondjuk aki netes videokbol akar megtanulni ismerkedni, attol nem varok sokat..
2021. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kapcsolat feltétele, hogy a másik úgy dönt, érdemes vagy az idejére. Ilyenkor rájön az ember, hogy mások nem gondolják úgy, hogy a velük töltött idő jobb, mint egyedül lenni.
2021. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

"Meg egy csomó netes videó van róla h hogyan kell ismerkedni. Pedig normális esetben ennek könnyen kéne mennie sztem."


Könnyen is megy, csak azt hiszik az emberek, hogy a külső és a szerencse kompenzálható valami csodaformulával. Illetve, hogy az idő tényezőt ki tudod venni a képletből.


Eddig egyetlen működő dologgal lehet kompenzálni, de ez az ősidők óta változatlan, ez pedig a látható vagyon és életszínvonal. Igen, k...vákat és aranyásókat fogsz csak kapni érte és 99,9% az esélye, hogy csak a pénzedért van veled és maximum 0,01%, hogy a pénzedért IS, de amúgy tényleg szeret és bár a pénzed által szeretett beléd, talán ha leszegényednél is veled maradna, mert már kötődik hozzád.


A netes videók meg azért vannak, mert erre van igény és amire igény van, ott a piac betölti az űrt. Nem furcsa, hogy INGYEN senki nem segít ismerkedni, csajozni a férfiaknak? Nem furcsa, hogy sikerdíjért sem segít senki ismerkedni és csajozni férfiaknak, csak előre kifizetett óradíjért meg előre megvásárolt módszertanokat kínálgatnak?


Ezeket a netes videókat úgy fogd fel, hogy alapból jó külsejű emberek, illetve ha nem jó külsejűek, akkor tehetséges, profi, nagydumás emberek próbálják eladni neked a terméküket, mert rájöttek, hogy csajozásból nem lehet megélni és mennyivel jobb oktatni a sok kis lúzert, mint 9-től 5-ig gürizni valami fos helyen, amihez még egy diplomát is végig kéne s...gelni.


Esetleg eleve valami marketingmenedzseri szakra jártak és tudják, hogy önműködővé válik a gépezet, mert lesznek olyan örökszűz kockák, akik már annak örülnek, ha a nő megadja a számát, ha meg a sokszáz randiból végre egyszer megtörténik az első csókja, akkor imába foglalja a PUA oktató nevét és ingyen megírja neki a weblapját, így folyamatosan viszik a hírét, hogy milyen jó oktató. Illetve annyi ostoba ember van, hogy van, akinek teljesen evidens dolgok is újdonságnak számítanak, például, hogy hogyan érinted meg a lányt vagy, hogy ne a földet nézd, miközben másokhoz beszélsz. Az ilyenek valóban tanultak ezeken a tanfolyamokon valamit, ha kifizették a súlyos tanulópénzt.


"Vagy akinek egy kapcsolat összejön utána már könnyebb?"


Ez az egyik legnagyobb torzítás, ami tartja magát. Motivációs trénereket szoktak idézni, miszerint ha minden héten elolvasol egy könyvet egy adott témában, akkor néhány év múlva szakértővé válhatsz, illetve ha rendszeresen gyakorolsz valamit, akkor az adottságaidat tudod kompenzálni, például lehetsz 170 centisen is profi kosárlabdázó vagy ektomorf testalkattal is profi testépítő, illetve endomorf testalkattal profi futó. Esetleg diszlexiásként író, vagy programozó ha hülye voltál matekból.


Egyetlen különbség van... Hogy ezekben a gyakorlás tárgya nem változik. A nők esetében pedig minden nő egy önálló személyiség, van, akinek a romantika jön be, másnak a nyers, bunkó, nyomulós stílus, a harmadiknak az, ha kis cuki félénk srác vagy. És a külső vonzalom ősi dolog, nem függ sem stílustól, sem társadalmi státusztól, viszont a civilizációban ez hozzáadódott.


Tehát hiába jönne be egymásnak x és y a szavannán, meztelenül szaladgálva, ha a civilizációban x egy karrierista felsővezető, y pedig egy tetovált punk kannásborral.


Ugyanakkor ha x-et taszítja y meztelenül a szavannán szaladgálva, mert antropológiailag sem tartja őt vonzónak és a feromonjaik sem passzolnak, akkor hiába van bennük ezernyi közös dolog a társadalmi szerepük szerint, maximum barátság, kollegiális kapcsolat lehet köztük. A nagyon maximum az kényszer megalkuvás, amikor egy magasabb cél érdekében (ami általában a családalapítás) megalkudik az egyik a másik mellett.


Tehát ha a punkot megborotválod, adsz rá egy öltönyt és a kannásbort laptoptáskára cseréled, akkor lehet szerelem első látásra, de a második esetben sosem fog vonzódni hozzád a másik fél, lehet bármennyi közös pont.

2021. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a baj, hogy a férfiak valami különös lényként tekintenek a lányokra. Pedig csak egyszerűen tudni kellene beszélgetni emberekkel, szándéktól és nemtől függetlenül.

Én is ilyen voltam. Amióta elkezdtem aktívan az ismerkedést, azóta randiról randira, lányról lányra észreveszem magamon, hogy mennyivel természetesebben megy minden. Kezdetben nagyon esetlen voltam, még most is az vagyok, de egyre inkább önmagamat tudom adni. Gyakorlás kérdése. Azért nehéz, mert ritkán csináljuk és nincs rutin.

2021. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem bonyolult. Ne felejsd el, hogy a lányok érdeke is, nagyon is, hogy legyen valakijük.


Bonyolult annak, aki ronda. Inkább pontosítanék. Nem bonyolult annak, se csak rondák próbálnak az ismert hazugságokra építve (nem számít a külső, méret, pénz...) magyarázatot találni miért nem jön nekik össze jó nővel.

2021. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem bonyolult egyáltalán, ismerni kell az általános viselkedésmintákat, kidobálni aki nem kell, magadat egyre jobbá tenni.
2021. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem tekinted őket embernek.


A lányok nem külön faj. Barátkozni tudsz? Na csajozni is kb pont úgy kell.

2021. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem ha az ember megtalálja a megfelelő lányt akkor könnyen megy utana."

Nekem sok lánnyal bonyolult ismerkednem, de amikor találtam egy hozzám hasonlót, AZONNAL ment minden összhang. Tudta, hogy nincs hátsószándékom, nem bizalmatlankodott, nem értett félre direkt, nem játszmázott. Olyan volt, mintha fiúval ismerkednék. Nagyon hamar jöttünk össze, és nagyon szerettük egymást, erőfeszítés nélkül ment. Azóta már nem erőlködöm olyannal, akivel nem megy. Nem érzem, hogy én nem vagyok elég, vagy nem teszek eleget a kedvességemmel. De ha tinderre mész, érted, ott bármit csinálhatsz, sose lesz normális sikered, és nem miattad. Ott a világ legszórakoztatóbb embere is lehetsz, akkor se lesz semmi.

2021. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!