Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem bonyolult dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem bonyolult dolog az ismerkedés? Másnak könnyen megy?Ha nem megy akkor lehet fel kellene adnom végleg?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel próbálkoztal eddig? F
2021. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten de semmi siker nincsen témám. Személyesen nem szoktam próbálkozni. Nem hinném hogy lenne valakinél is esélyem.
2021. márc. 1. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Feladni sosem szabad. Tarts szünetet, aztán kezdd újra később.
2021. márc. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha visszautasítottak, akkor biztos nincs. Ők jobban tudják.
2021. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell eröltetni. :)
2021. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En nekem az osszes csajt sikerult felszednem eddig. Lehet nem marad nektek. Senki se tud ellenallni. Neha 1-2 ferfit is veletlen elcsabitok.


Szerintem egyszerubb egy not felszedni mint reggel felkelni az agybol munka miatt :)

2021. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!