Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 fölötti nők! Milyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 fölötti nők! Milyire bonyolult ismerkedni a való életben? Mennyi idő után talátok pasit egy szakítás után? Mit tesztek, hogy hamarabb legyen párotok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Semmit nem tettem, éltem az életem, és amikor eljött az ideje, akkor rám talált a szerelem. Ezt nem lehet sürgetni.

(Elsőnek: válásom után 40 évesen találtam meg a Nagy Ő-t, a "csökkent értékemmel".) ;)

2016. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tettem soha, hogy legyen párom minél hamarabb.

Általában szakítás után 1-3 hónappal már "találtam" pasit. Én a gyerekeim apját 31 évesen ismertem meg. Egy bizonyos kor fölött valóban nehezebb párt találni, szerintem. Ha valaki nem egy hosszú kapcsolat után van, vagy nem mindig rossz pasit / nőt fogott ki, akkor valami hiba van benne, ha ennyi idősen sem tudott még megállapodni.

Nekem volt egy válásom 24 évesen. Eléggé padlóra küldött a dolog, kb 2 évig nem volt kapcsolatom, csak jópár kaland - szerintem az kellett akkor a lelkemnek, azt kellett éreznem, hogy kellek még valakinek. Utána volt egy 2,5 és egy 1 éves kapcsolatom. De egyik sem volt az igazi. Az egyik nagyon gyerekes volt, kb ilyen bibibiiii szinten volt, a másik pedig hát... kicsit félelmetes volt néha...

Szerintem egy bizonyos kor fölött elég nagy adag szerencse kell, hogy normális párt találjon valaki...

2016. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es, ezzel egyetértek részben, de csak olyan surmó pasikra vonatkozik ez, akik már az elején rámenősen, rámászósan, hutyutyu stílusban ismerkedtek. Előre látszik, hogy az ilyen nyomulós, "egyből megadunk a nőnek mindent" stílus már gyanús. Én is tapasztaltam, nem tagadom.
2016. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem nő vagyok azt leszögezném de azért hozzászólnék.

30 felett vagyok most, és ebben a korban valóban már a jobb partnerek foglaltak, mindkét nem részéről. Úgymond komoly kapcsolatban vannak, házasság, gyerekek. Persze van aki még nem találta meg az igazit, és nem is kényszeríti bele magát egy nagyon kompromisszumos kapcsolatba. Valamint vannak még az elvált emberek, akik között akadnak azért gyöngyszemek.

Valaki írta hogy a nőnek egyetlen értéke a szépsége és a fiatalsága, hát ezzel férfi létemre vitatkoznék. Nem kellene egy 22 éves üres fejjel, inkább egy sokmindent megélt 30 as aki már tisztában van az élet valódi értékeivel.

2016. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy bizonyos kor fölött elég nagy adag szerencse kell, hogy normális párt találjon valaki..."


nem kell az a bizonyos kor se a mondatba

2016. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

egy nő értékét kizárólag a fiatalsága és a szépsége határoz meg


Hát egy hozzád hasonló primitív suttyónak bizonyára. Értelmesebb férfi más alapján is szelektál :) Mi lene ha a magad nevében beszélnél?

2016. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszoló azért úgy összehasonlítanálak téged mint elvileg "jó" korban lévő pasit, meg egy 30-on túli doktornőt pl aki napi szinten életeket ment, vajon ki az értékesebb? De ez csak egy példa volt, lehetne még sorolni.

Egy ember értékét soha nem a kora vagy a külleme határozza meg, mindegy férfi vagy nő. Legjobb példa erre te vagy. Fogalmunk sincs hány éves vagy, hogynézel ki de 2 sorban bebizonyítottad, hogy egy fél lyukas zokninak több értéke van mint neked...Bár gondolom sejted is magadról. Az ilyenek szoktak magányosan megpusztulni.

2016. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nehéz ismerkedni neten,valóságban-

Nehéz egymást megtalálni,sajnos!

hasonlót nagyon nehéz találni

kitartóan kerestem.... de sajnos nem találtunk egymásra! 30N

2016. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miután beregisztrálok egy akármilyen társkeresőre, 30 perc után már le is van szervezve az esti randi. Ilyen egyszerű.


29L

2016. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!