Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet? Miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Miért ennyire bonyolult ember?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy vajon egy fiú szájából mit jelenthet az alábbi mondat "Bár még, akkor csak 18 éves voltam, mégis úgy érzem, az volt életem legmaradandóbb kapcsolata"

Ez akár azt is jelenheti, hogy élet eddigi legnagyobb szereleme? Vagy pedig mást? ezt mondta egy lányról, és a sztorihoz még ahhoz hozzá tartozik, hogy egy másik lányon (akivel nem rég szakított) nem tud túllépni(de ez a szakítás még friss). Valaki segítene, aki volt már ilyen vagy hasonló helyzetben? Vajon hogy érezhet? Mi járhat a fejében? Elnézést a fura kérdésért. Köszönöm a válaszokat!:)



2014. aug. 7. 23:25
 1/6 kolosszus22 ***** válasza:
Úgy van ahogy gondolod, valszeg ő volt élete szerelme vagy legalábbis eddig a legnagyobb. Gondolom te is lány vagy kinek bejön a srác, ha még szakítás után van és ezen kesereg akkor egy darabig nem érdemes tökölni vele, mert lehet csak búfelejtő leszel.
2014. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez abszolúte nem bonyolult, max. te nem értetted meg. Számomra egyértelműen azt jelenti, hogy annak ellenére, hogy még fiatal volt (csak 18 éves), az a kapcsolata volt a legmaradandóbb, tehát úgy érzi, mindig is emlékezni fog rá. Ergo igen, most úgy hiszi, hogy az mindig is benne lesz egy kicsit, nem fogja elfelejteni soha. Nem arról van szó, hogy másba nem lesz/lehet szerelmes, csak annyi, hogy az a kapcsolat megmarad neki. Gondolom első nagy szerelem volt.
2014. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18 évesen azt érezte, hogy az a kapcsolat örökre fog szólni. Aztán szakitottak, és nem igy lett. Attól még bele tudott szeretni másokba is később. Jelentheti élete legnagyobb szerelmét is, de nem feltétlenül.

Nem kéne általánositani, de szerintem inkább mi nők vagyunk olyanok, hogy ha mondunk valamit, akkor másra gondolunk, és a mondatunk rejtett infot hordoz. A férfiak ennél egyszerűbbek, ők legtöbbször azt mondják, amit tényleg úgy is gondolnak. Szóval ezt a kijelentését szóról szóra értelmezném, és nem akarnék mögélátni rejtett tartalmat.

2014. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leragadt az első lánynál, lehet emiatt sem működött ez a kapcsolata. Az a baj, hogy túlságosan a múltban él, ebből egyedül kéne kijönnie, ha tudna, de lehet nem is akar, pedig rajta múlna csak. Még nem voltam szerencsére ebben a helyzetben, de sokat tapasztaltam, sajnos vagy hála.. Fel lehet ismerni a jeleket, ha pl. sokat beszél az exről, vagy akarva és akaratlanul hasonlítgat persze magában, de lehet szóvá is tesz dolgokat. Fel sem tűnik neki, hogy a másikat megbántja ezzel.

Jól gondold meg, persze Te tudod, csak nem árt az óvatosság.

2014. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, Köszönöm az eddigi válaszokat!

Leírnám kicsit hosszabban miért ennyire bonyolult nekem ez a fiú.

szóval volt az első lány, akiről szól "az alábbi" mondat nevezzük X-nek

aztán ott van a lány, akivel nem rég szakítottak nevezzük, pontosabban a lány szakított vee Y-nak

Szóval Y és ez a srác rég óta ismerték egymást, még X előtt de sosem jártak, barátok voltak.

Aztán X és a srác összejöttek stb.. jártak (nem tudom mennyi ideig) aztán szakítottak. Akkoriban nem volt látványos, hogy szenvedett volna X miatt. Semmi jel nem utalt rá. Aztán egyszer csak a szakítás után néhány hónappal bevallotta, hogy még mindig szereti ezt a lány. Utána hetekig tepert nála mire vissza is kapta. Aztán ismét jártak, de csak szakítás lett a vége, amiről nem sokat tudok, csak amit láttam. A srác összejött X 'alteregójával', én nem nagyon ismerem(tem) X viszont azt így is észre vettem, hogy kiköpött mása X-nek. Miközben együtt volt 'az alteregóval', akkoriban sokat beszélgettünk, főleg X-ről. Ekkor elmondta, hogy "Nagyon szerettem X-et, és sajnálom, hogy vége lett. Szintén az akkori beszélgetésünk kor történt (pontosan nem emlékszem, csak a lényegre) Kérdeztem tőle, hogy mást már nem fogsz úgy szeretni, mint őt, igaz? Erre csak annyit mondott: Igaz, hisz nagyon szerettem. De az 'alteregóról' is azt mondta, hogy nagyon szereti, aztán kb. 1 hónap múlva vége is lett.

Kis idő elteltével össze jött Y-nal, aki hát... Szóval összejöttek a régi jó barátok, jártak viszonylag hosszú ideig (de valamennyivel kevesebb ideig, mint X-el) Aztán nem rég a lány szakított vele. Azóta viszont elég látványosan szenved miatta. Olyasmiket írnak neki, hogy "Fel a fejjel ember, nem állt meg az élet" meg "Maradj erős" stb.. és ő maga is elég "látványossá teszi. És nekem meg is mondta 'Nem tudja magát túl tenni rajta'. Viszont a X-nél nem volt ennyire látványos a "szenvedése". "az alábbi mondatot X-ről, viszont az Y-nal való szakítása után mondta.


Valaki segítene nagyjából mi is lehet ebben a fiúban? Mi lehet vele? Az eddigi válaszokat Nagyon Köszönöm, ment a zöld kéz.:) Kíváncsian várom a többit. :) És elnézést, ha bonyolult volt a magyarázatom, remélem azért viszonylag meg lehet érteni.

2014. aug. 8. 11:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat *A fiúnak hiányzott a lány
2014. aug. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!