Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bonyolult. Az én tudattalanomb...

Bonyolult. Az én tudattalanomban visszatükröződhet más ember tudattalanja?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel: álmodom valakivel, aki elmond nekem egy fontos üzenetet.

Az a valaki mélyen érezhet úgy, ahogy az az álom hozzám érkezett?


2014. aug. 5. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen. Miért is terjedne hatékonyabban tudattalan állapotban az információ, mint tudatos állapotban? Ezzel azt feltételezed, hogy csak azért nem halljuk egymás gondolatait, mert ébren vagyunk és nem alszunk. Nálam valahogy sokkal jobban megy az információcsere minden formája ébren, mint ha alszom.

Az üzenet a te elméd szüleménye, nem más küldte, így nem is tudhat róla más. Ha szeretne tőled valamit, azt vagy elmondja, vagy nem - de az álmaidra nem lehet hatással. Ez van, ebben a világban beszélnünk kell egymással, különben néma gyereknek anyja sem érti szavát :P

Majdnem hasonló téma ehhez, hogy én mindig próbálok tárgyakat áthozni álomból a valóságba :D Valahogy olyan természetesnek tűnik, hogy amikor érzem, hogy mindjárt felébredek, akkor erősen szorítom az éppen megtalált kincset és akkor biztos át tudom hozni és ott lesz a kezemben mikor felébredek.. sose sikerült még xD

Az álom csak álom, semmi hatása nincs a valóságra :/

2014. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tudattalanodról nem veszel/vehetsz tudomást, mert akkor tudottá válik.

.

Minden álom jelentése ugyanaz: pihentető alvásod volt, mert agyad működése közben elérte az álomfázist.

A többi bele(!)magyarázás kérdése.

Valamikor jelentése volt omnibuszról álmodni, ma már retrónak is ósdi.

2014. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!