Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban ilyen támadás ér?

Álmomban ilyen támadás ér?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben most álmodtam harmadszor ezt és már érdekel hogy lehet e valami jelentése!

Arról van szó hogy egy erdőben vagyok és egyszer csak feltűnik egy nagy németjuhász ami tényleg nagyon hasonlít egy farkashoz csak a színe, meg kicsit a feje nem olyan jellegzetesen echte farkas, de ezt már csak akkor veszem észre mikor már harap meg.A bal karommal védekezem és közben a jobb kezemben egy kés van és azzal szurkálom ennek az állatnak a fejét és a nyakát. -Na és itt szoktam felébredni, ez volt eddig kétszer,de a mai valamiben más volt! Ugyan ott voltam az erdőben,de valahogy mégis más. Most volt az álomnak eleje! Valamilyen tengerparton voltam és apámmal beszéltem, aki egy fa tetején kémlelte a horizont(úgy emlékszem pálma fa volt és homokos tengerpart de ahol a farkassal küzdök csak egy sima erdő). Nagymamámmal is beszéltem, de utána pont jött is a farkas amit most a nagymamám is látott(persze lejátszódott ugyan az a támadás mi előtte mák kétszer). Ezután már csak arra emlékszem hogy valami erdészeknél vagy hasonlóknál voltunk ahonnan három ember, talpig páncélzatban(hasonló mint a rohamrendőröknek ami van) indult el megkeresni azt az állatot. Eközben egy térképen néztem hogy a kis jelek hogy mozognak rajta,ezek voltak a páncélos emberek. Megtalálta az egyikük a farkast, oda rohantak és felébredtem... De valahogy olyan tudattal ébredtem hogy a farkas halott és ettől én boldog vagyok, pedig ezt nem tudhatom,a térképen csak az embereket lehetett követni akik keresték!

-Egyik ilyen álomra sem ébredtem fel, nem éreztem magam utána rosszul, nem volt tipikusan rémálom sem igazán, sőt az utolsótól kifejezetten boldogan ébredtem. Lehet ennek így valami értelme???



2014. júl. 14. 10:18
 1/1 anonim válasza:
Vannak ilyen álomfejtő könyvek nézd meg benne!
2014. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!