Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban más...

Mit jelenthet ha álmomban más nyelven beszéltek hozzám?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy Velencében járunk valami ünnep van és tűzijáték meg ilyenek a lényeg egy csapat olasz férfi elkezdett nekünk énekelni nem értettem mit mondanak de normális olasz szöveg volt pedig egy cseppet sem tudok olaszul. Miért volt ez?
2014. júl. 10. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez valami rohadtul durva. Nekem is hasonló álmom volt. Olaszul kezdtem el beszélni valakiknek. Volt valami oszlop, amit körbeálltunk, én meg nem láttam tőle semmit. Ekkor elkezdtem olaszul beszélni. Ledaráltam jónéhány mondatot mondatot. Pedig egyáltalán nem tudok olaszul :S

Aztán felébredtem. Még eszemben is volt, h felkelek, és leírom azokat a dolgokat, akimre emlékszem, de visszaaludtam. Az álom alatt valamiért az az érzésem volt, hogy egy filmben vagyunk.

2014. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy erősen sötét tekintetű férfi kezdett el latinul beszélni. Egy szeánsz asztalnál ültem vele.
2014. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wááá durva mind kettő de nem csak az hogy olaszul hanem más nyelven ez szerintem annyira fura. Tökre nem értettem mit mondd csak hogy olaszul mondja és helyesen. Le akartam írni de már a dallamát sem tudom mit énekeltek.
2014. júl. 10. 18:04
 4/4 anonim válasza:
Az idegen nyelvvel való álom az egy "üzenet" ami olyasmiről szól amivel te nem vagy tisztában.
2014. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!