Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A 9 éves lányomat tolószékben...

A 9 éves lányomat tolószékben láttam álmomban. Szörnyű volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínúleg semmit. (nem vagy szkeptikus), csak én láttam már sok dolgot álmomban , amiből aztán semmi sem lett.:)
2014. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*vagyok
2014. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mnyus válasza:
Ez nem igaz amit az elöző vàlaszoló irt,de nem minden következik be a helyedbn èn jobban vigyáznèk"(tapasztalat)"!...
2014. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leginkább a tudatalattidban meghúzódó félelemeket jelenti, ami épülhet arra is, hogy valamilyen - mással történt - esemény kapcsán beazonosítottad a gyermekeddel a helyzetet, s ez ilyen álom formában jelent meg neked.

Ennek ellenére lehet akár az is, hogy túlzottan aggódsz a gyermekedért, vagy esetleg ő egy kicsit élénkebb, amit Te már veszélyesnek ítélsz. Én erre az utóbbira tippelek.

De ez nem jelenti azt, hogy kevésbé légy figyelmes.

2014. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-asnak, 1-es vagyok

Nem azt mondtam , hogy NINCS értelme, én azt mondtam , hogy NÁLAM nem jelentett semmit, szóval LEHET ,hogy nála se jelent semmit. Szóval gyakorold egy kicsit a szövegértést. :)

2014. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy álom miatt nem kell bepánikolni,az álom csak az agy játéka,függ attól,hogy milyen filmet néztél,mit csináltál az nap,stb...

Egyébként az ember az álmait befolyásolni is tudja gondolataival...

2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!