Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a férfi, akibe...

Mit jelent, ha a férfi, akibe szerlmes voltam régen, álmomban megházasodik?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen középsuliban szerelmes voltam az egyik tanárba. Majd 20 évvel idősebb volt nálam, és mondanom sem kell, észre sem vett. Néhány hete vele álmodtam. Eljött a szüleim házához, hogy bemutassa a jövendőbeli aráját, akinek a kinézete előttem folyamatosan változott a viselkedésével együtt: hol aranyos, szeretetre méltó, helyes csajszi volt, akiről úgy véltem, tényleg illik a Tanár Úrhoz, hol pedig egy igazi szipirtyó, aki valamiért nagyon nem kedvelt engem.

Szóval bemutatta a menyasszonyát, pedig soha sem szólt hozzám egy szót se, még egy "Jó napot kívonok"-ot sem kaptam, hiába köszöntem. Végig mosolygott rám, és a nézésével meg akart nyugtatni, hogy ennek így kell lennie, pedig én már a bőgés határán voltam.

Ennyire emlékszem meg arra, hogy borzasztóan rosszul esett a dolog.



2014. jún. 27. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyet 1 -1,5éve álmodtam ott az volt hogy tanakodott a pár meghívják e az alkalmazottat majd ott kiröhögik..
2014. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én bizrosan tusom,hogy mit jelent,és meg is mondom neked. Csak légy türelmes,mert hidd el nekem se könnyű a helyzetem. Egy ilyen fenehoszú álmot megfejteni nem olyan egyszeű ám

Megvaaan. azt jelenti hogy álmodtál.

2014. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!