Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Belőlem másztak ki pókok...

Belőlem másztak ki pókok álmomban és fél is ugrottam miatta az ágyból, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy rengeteg pici pók mászott ki a bőröm alól és az ágyból amin feküdtem. Hirtelen felébredtem és felpattanva az ágyat kezdtem söprögetni...


Szoktam alvajárni, de arra sosem emlékszem, erre viszont igen... Mit jelenthet ez az álom?


2014. jún. 29. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Álmoskönyv szerint: -Állítólag szerencse. Megfigyeléseim szerint inkább érzelmi zűr. Nők álmában különös, néha ijesztő szexuális gondolatok, férfiálomban: sorozatosan olyan dolgokat teszel, amihez nincs igazán kedved. Keresztespók: erkölcsösnek tartott, hibás nézetek.
2014. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint nem az én megfigyeléseim, az is az álmoskönyvben van. :D
2014. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Problémáktól akarsz/fogsz megszabadulni.
2014. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!