Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszolnátok ?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok,de egyvalamit nem értek de már 3. Jára történik velem.

Miért kell a másikkal tervezni,úgy tenni mint ha minden rendben lenne ha nem is gondoljátok komolyan..

Nagyon bánt,én nem vagyok kicsapongó normális lánynak tartom magam,de most ez a legutolsó nagyon megbántott.

Azt mondta meg van a kèmia,volt hogy könyörgött hogy kapjon még egy esélyt aztán amikor rábólintok nem kellek.

Mégis miért?

Játszmázni kell? Játszani az elérhetetlent?

Mégis mit kéne tennem?

Ne mutassam ki ha tetszik akkor meg az a baj hogy nem kap jeleket..

Felfoghatatlan ez számomra.


2021. máj. 30. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt mondta, amit hallani akarsz.

Addig keressél, amíg találsz olyat, aki tényleg úgy is gondolja.

2021. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vaaagy nem mernek továbblépni?
2021. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülj, hogy még akkor végeszakadt ennek, mielőtt összejöttetek komolyabban, és utána hagy ott...
2021. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kimondja akkor epp ugy gondolja. Csak az ezutan valtozik benne
2021. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól megkell nézni, hogy kivel állsz szóba. Sokan akik eltudják adni magukat, jól manipulálnak és kihasználják ezt néhány szexért cserébe.

Legjobb amit tehetsz, hogy ugyanúgy magad adod, viszont tanulsz ebből az utóbbi 3ból. Nem voltak hasonló jegyeik, viselkdésük ami alapján egy jó szűrőt tudnál felállítani?

2021. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként jártam így az előző barátnőmmel, tervezgettük a közös jövőt. Aztán kiderült, hogy csak addig kellettem amíg nem talált jobbat, közben ment az így szeretlek, úgy szeretlek. Egy nagy színjáték volt.

Ki kell mutatni az érzéseid, az ilyenek miatt nem kell elrejteni.

Megbeszéltétek, hogy együtt maradtok, majd ő szakított veled miután kapott még egy lehetőséget?

31/F

2021. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi FÉRFI nem könyörög, meg kuncsorog esélyek után. Tudja, hogy egy igazi esélye van, azt nem fogja eljátszani.
2021. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet,köszönöm.

De ez most nagyon haza vágott.

2021. máj. 30. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként is vannak hasonló élményeim lányokkal. Tovább kell lépni. Azért társkeresés, mert keresi az ember, csak nehezen találja meg a megfelelőt:D
2021. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jo lenne objektiven hallani a sztorit. Tipikus, hogy aki benne van, ugy latja, ahogy szeretne, es sokszor egy kenyszeredett valasz oriasi jelentosegu a masiknak, aki nem erezte elotte, hogy veszett ugy, es probalt kerdezni valamit.
2021. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!