Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak, a ti gyomrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, a ti gyomrotok mennyi elutasítást bír elviselni?

Figyelt kérdés
A múltkor kiírtam gyakorira egy kérdést, amelyben leírtam, hogy leszólítottam egy nőt, de nem jártam sikerrel. Előtte 1-2-szer próbálkoztam, még évekkel ezelőtt, de akkor is besültem. Na a minap megint próbálkoztam, de megint kosarat kaptam. Kezdem azt érezni, hogy még 1-2 elutasítás, és a maradék önbizalmam is elmegy. Próbálkozni akarok, mert nagyon szeretnék barátnőt, de ha újra piros lámpát kapok, akkor az úgy érzem már elég demoralizáló lesz.
2021. máj. 28. 10:28
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
19-es: De ez egy olyan dolog, hogy egy leszólításból még nem következik semmi féle párkapcsolat. Én csupán egy randival is beérem, és azután döntsön a sorsomról. Legalább adjon esélyt az ismerkedésnek, ha valamennyire vonzónak talál (gondolom nem azért szemez velem valaki többször, mert ocsmánynak talál). Utána úgyis kiderülne rólam, hogy valójában milyen vagyok.
2021. máj. 28. 14:06
 22/28 anonim ***** válasza:
A lelkem egyet se bír.
2021. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
De ezt a legszólítgatást hogy kell elképzelni? Random odamész emberekhez, hogy hello, szimpatikus vagy, ismerkednél velem? Mert így nyilván nem fog menni.
2021. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
10-12 elutasítás után lett kicsit elegem. Ez nem leszólítást jelent, hanem ennyinél éreztem, hogy alakulhatna több a barátias viszonyból, de nem volt kölcsönös.
2021. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

Engem is az érdekelne , amit a 23-as említett.


Pontosan hogyan csinálod?


Jön szembe a Lidl parkolóban a csajszi és beállsz elé, hogy "Helló, István vagyok! Van kedved ismerkedni?"


Csak mert hasonlóért megérdemled ha jól lebasznak.

2021. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%

De azért gondolj bele egy kicsit.Mesz az utcán es épp azon jár az eszed,hogy mit kell venned a boltban,vagy hogy mennyire xar sorbaállni a hivatalban,vagy lekésed e a járatot,sikerül e a vizsga,a főnök mit akar már megint megbeszelni stb.És egyszer csak odapattan vigyorogva valaki, és elkezd beszólogatni,flörtölni kérdezgetni stb.


Én ffi vagyok,de basszus semmi kedvem nem lenne önfeledten dumálgatni idegenekkel!Se nővel se férfival!!

A hátam közepére nem kívánok ilyenkor senkit!Hagyjanak békén!Nyilván nem leszek bunkó,de nem fogok sokat csevegni az biztos,hanem megpróbalom minél előbb lerázni az illetőt!

2021. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Csak akkor kezdeményezek, ha látom, hogy a hölgy figyelget. Igen, hasonlót mondtam, hogy láttalak néhányszor, és nagyon megtetszettél, etc... Sajnos ha valakinek nincsenek barátai, nem tud eljárni szórakozni, és nem tud hol ismerkedni. Vagy most akkor rohadjak meg egyedül? Mondjuk inkább a parkokat favorizálnám, a rohanó embert tényleg nem ideális leszólítgatni.
2021. máj. 29. 10:22
 28/28 anonim ***** válasza:
Nincs egyáltalán , senki barátod? Ne szivass már.
2021. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!