Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak, a ti gyomrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, a ti gyomrotok mennyi elutasítást bír elviselni?

Figyelt kérdés
A múltkor kiírtam gyakorira egy kérdést, amelyben leírtam, hogy leszólítottam egy nőt, de nem jártam sikerrel. Előtte 1-2-szer próbálkoztam, még évekkel ezelőtt, de akkor is besültem. Na a minap megint próbálkoztam, de megint kosarat kaptam. Kezdem azt érezni, hogy még 1-2 elutasítás, és a maradék önbizalmam is elmegy. Próbálkozni akarok, mert nagyon szeretnék barátnőt, de ha újra piros lámpát kapok, akkor az úgy érzem már elég demoralizáló lesz.
2021. máj. 28. 10:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem szabad feladni. Lesz majd olyan, aki örömmel veszi a kezdeményezést.
2021. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Ennek mi köze a szexualitáshoz? Van ismerkedős és Emberek csoport.
2021. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem leszólongatva ismerkedünk ,mert az esetek 90%-ban a kudarc borítékolható. Kivéve, ha szórakozóhelyen vagy.

2. Volt időszak mikor én is úgy éreztem, hogy az elutasítások hónapokra elveszik a bizalmam. Viszont rájöttem, hogy rosszul gondoltam az egészet, ugyanis ha eleget utasítják el az embert, akkor "beleedződik" és magabiztosabban tud ismerkedni, egyáltalán nem fél attól, hogy "jajj mi lesz ha nem....". Azt kell megértened, hogy elég ha 1 nő nem utasít el és onnantól nyert ügyed van, akik meg lapátra tesznek azokkal meg legalább nem foglalkozol utána.

2021. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Azért az vastagon benne van, hogy akit az utcán szólítasz le, annak van otthon valakije.

Ne vedd minden áron magadra, ez ilyen műfaj.

A másik meg az, hogy ahhoz kell odamenni, akin látszik, hogy vevő rá. Aki nyugodt, esteleg vidám hangulatban van, úgy tűnik, hogy nem rohan a munkába, ilyesmi.

30n (kapcsolatban, nem kell privát)

2021. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Vetted már fel magad videóra és nézted vissza? Próbáltad már kiszűrni magadon külső szemmel, hogy miért nem jön össze? Próbáltál már változtatni a taktikádon, esetleg magadon, hogy előnyhöz juss?


Ha nem vagy jóképű pasi, akkor máshogy kell hozzáfogni az ismerkedéshez, de nem lehet a nőket csak úgy letámadni. Ismerősök/barátok körében, vagy az ő segítségükkel próbálkoztál már?

2021. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%

#4

Senki nem akar ismerkedni veled, nem kell promóznod magad.

2021. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrom bármennyit, a lelkemnek esik rosszul.
2021. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%

Mindjárt megsajnállak te szegény lúzer. Ha kiírsz még két ilyen kérdést tán annyira is megsajnállak, hogy szexelek is veled. Gondolom az se lenne neked jó. Az ilyeneknek soha semmi sem jó, ezért is nem jutsz soha előbbre...

20L

2021. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%

tipp: próbálkozz tinderen pl...

így ha leráznak szövegben az nem "fáj" annyira, mintha élőben nyomja az arcodba.

de NORMÁLIS igényes, stílusos képeket tegyél fel magadról, akár fizess profi fotósnak, hogy készítsen rólad.

Ott azt adod el kvázi magadból.

Utána pedig gyomláld ki a facebookodat, ne legyenek rajta gyerekes dolgok, meztelen csajos lájkolások stb. Tinder után ugyis face-ra mentek és ez elsz az első a többi képeden túl amit a csaj megnéz...miket lájkolsz, vna e képben ex stb.


Nem lelankadni kell, meg sajnáltatni magad, hanem tenni érte, pénzt, időt energiát nem sajnálva!


Ja és ne menekülj a WOW-ba meg a recskába!!!


min.ilyen kép tinderre:


[link]

2021. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Van amikor egy nap elbírok 3-4 et ilyenkor rendszerint iszok 😅

Amúgy meg 1-2/ hónap.

De ha józanul próbálkozok, nem szoktak elutasitani

2021. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!