Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak, a ti gyomrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, a ti gyomrotok mennyi elutasítást bír elviselni?

Figyelt kérdés
A múltkor kiírtam gyakorira egy kérdést, amelyben leírtam, hogy leszólítottam egy nőt, de nem jártam sikerrel. Előtte 1-2-szer próbálkoztam, még évekkel ezelőtt, de akkor is besültem. Na a minap megint próbálkoztam, de megint kosarat kaptam. Kezdem azt érezni, hogy még 1-2 elutasítás, és a maradék önbizalmam is elmegy. Próbálkozni akarok, mert nagyon szeretnék barátnőt, de ha újra piros lámpát kapok, akkor az úgy érzem már elég demoralizáló lesz.
2021. máj. 28. 10:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
9. Hidd el, szövegben is lehet kapni olyan lerázást, amit egy életre nem raksz zsebre.
2021. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%
Elárulok valamit bro'. Még a legprofibb csajozógépek sem kapnak mindig igent. Aki nagyon profi, igazi p.ncivadász ott is legjobb esetben 5-10% körül van a találati arány. Csak mivel bepróbálkozik egy este 25 csajnál is (normálisan, ésszel) így biztos hogy "lehoz" eredményt - te csak azt látod, hogy na a srác már megint felszedett valakit.
2021. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

Olyan nőket àllj szóba akiről làtszik hogy bejössz neki.

Random nőket leszólítani tahósàg.

2021. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Noren1989 ***** válasza:
Meglepően sokat, akàr hónapos beszélgetés, ismerettség utàn is.
2021. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
És mi van ha nincsenek barátaim? Vagy aki van 1-2, nekik is kb. csak én vagyok. Tinderen kudarcot vallottam. Egyébként olyan nőkkel kezdtem ki, akik többször rámnéztek, szinte stíröltek. 8-as: Neked amúgy mi a franc bajod van, ha ezt nekem írtad? Kiírtam normálisan a kérdést? Szerencsétlen lúzer vagyok, azért mert próbálkozok? Milyen semmi nem jó? Miről beszélsz?
2021. máj. 28. 11:48
 16/28 anonim ***** válasza:
57%
Az én gyomrom a magyar férfiak egoizmusát képtelen elviselni.
2021. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

Így beégtél?

:D

Kívancsi vagyok én is.Fel kéne venni videóra amikor ökögsz- makogsz mikor lepattintanak.

:D

2021. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%
pont azért vallottál kudarcot amit írtam, a sz/*r képek miatt
2021. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%

Aki az elutasítások miatt sanyarog, az belegondolt már abba, hogy sok nőt épp úgy csalódás éri, amikor esélyt adott egy pasinak, aki csak szórakozott s végül ott hagyta a nőt? Aztán meg csodálkoztok, hogy a nő miért nem akar kezdeni akármilyen jött-ment férfival, miközben a kétségbeesett próbálkozásokból lesül, hogy a pasi fél az egyedülléttől, közben meg azt se tudja mit akar igazán.

Ne érts félre, nem mondom, hogy ne szabadna próbálkozni, de szerintem érthető, hogy sok nő nem fogja belevágni magát egy kapcsolatba, mert sok a komolytalan pasi, nehéz kiszűrni azt, hogy kivel is érdemes.

Pl. Egy magányos pasi van, aki nem bírja az egyedüllétet, az nem fog mélyebben belegondolni abba, hogy mit is akar egy nőtől.

2021. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva egyik sem volt nagyon kellemetlen, mert a csajok, nem röhögtek ki, vagy küldtek el a halál ...szára, szimplán finoman elutasítottak. De azért egy idő után az sem lenne kellemes, ha nem lesz sikerélményem.
2021. máj. 28. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!