Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogyan írnátok le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan írnátok le a lúzer nő fő jellemzőit?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Gyűlölködő, lenéző.
2021. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom úgy, hogy azok a feminácik meg ribik, akiknek nem kellenek az őket pocskondiázó incelek. Azok biztos dagadt, szőrös rusnyaságok, hisz egy normális nőnek minden vágya hogy egy hímsoviniszta majmot szolgáljon, kussoljon, a konyhában a helye, meg szétteheti a lábát is arra a 48 másodpercre.

Az incelek szerint a lúzer nő az akinek ők nem kellenek. Azaz a nők 100%-a, mert ha lenne 1 is aki szóba áll veletek akkor nem írnátok ilyen kérdéseket.


(Különben meg az itt eddig olvasottak alapján azt hittem nincs olyan nő aki nem kellene senkinek, mert napi szinten irogatjátok hogy a kövér csajokért is modellalkatú pasik versengenek, egy nőnek sose gond pasit találni 😂 Akkor hogy is van ez?)

2021. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos bár negatív jelző, de nők esetében inkább a sajnálatra méltó kategória


Tehát pont az ellentéte a Dunába lövendő ultrafeminácinak meg a 150 kilós "szexre bármikor találok fiatal izmos fiúkát és a Béta Béla nem tud róla, hiszen Szex és New York forever" kategóriáknak. Ettől még tényleg a Vajna Timit, Vasvári Vivient meg Várkonyi Andit is jobban tisztelem, mert ők legalább nem árulnak zsákbamacskát meg törődnek a testükkel, külsejükkel.


Szóval az én szememben a lúzer nő vagy az, aki fullos álomcsaj és önként (szerelemből) van egy bántalmazó kapcsolatban vagy termeli a pénzt a stricijének, esetleg sikeres, jómódú, de önértékelési zavaros lányként eltart egy lúzer herét, aki semmit sem csinál és még a szexben is béna.


A másik (ha ez egyáltalán létező kategória, bár egyre kevésbé vagyok benne biztos) az itt a Gyakorin rinyáló, hattyú halálát eljátszó "nem kellek senkinek" egobooster lányok, akik vagy nem ismerkednek, vagy ghostingolnak.


De szerintem ezek nem lányok vagy minimum nem azok, akiknek vallják magukat, úgyhogy ők inkább csak trollok.

2021. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Ejha, itt mindenkit lepontoznak???
2021. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hogy férfi vagy nő.

Az összes olyan ember, aki csak kifogásokat gyárt,hogy ma épp miért nem térdelt le az egész világ neki ,az agyamra tud menni.

Rengeteg előnytelen külsejű, túlsúlyos ,iskolázatlan, rossz hátterű , mások által előnytelen helyzetű ember megél a saját erejéből.

Munkája, párja, családja, otthona,élete, sikerei,hobbija van.

Mert nem fekszik le és várja,hogy valaki megoldja helyette.

Szóval nálam az a lúzer kategória,aki csak kifogásokat képes gyártani,pedig épkézláb,csak lusta megmozdulni a saját érdekében.

Évekig, évtizedekig képes dagonyázni az önsajnálatban,hogy vele milyen igazságtalan a világ.

Lusta megtanulni alapvető dolgokat az élethez.

Minden és mindenki zavarja, sehol nem tudja jól érezni magát.

Minden róla kell szóljon.A legegyszerűbb dolgokba is bele tud kötni.A legpitiánerebb indokkal is képes elrontani más emberek örömét.Soha nem képes mást saját maga elé helyezni,a saját érdekein kívül mást figyelembe venni.

2021. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Az incelek szerint az, aki megmondja nekik a fájó igazságot róluk.
2021. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Én 2-t ismertem több nő nem kell kösz.


1. 30+-os volt életében nem dolgozott. Anya apa tartotta el. Nagyon meg akart házasodni meg gyerekezni. Szerintem nem kell magyaráznom hogy miért.

Összesen 8 osztálya volt. Mikor 9 évvel később találkoztunk én már a Diplomán is túl voltam.


2. Bár tökéletesen beszélt Németül és Angolul dolgozott több Nyugat EU-s országban. Viszont mindenféle fóbiái voltak pl vakcina fóbia. Tisztaság mánia.... Ezt egy ponton túl idegileg már nem bírtam.


Én többet ezzel a dologgal nem is szeretnék foglalkozni köszönöm.

Inkább egyedül.


35 F

2021. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!