Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer vagy sem?

Figyelt kérdés

24 évesen saját vállalkozásom van (szülői támogatás nélkül), mérnökként diplomáztam.


Üzleti, és magánéleti szempontból is sikeresnek ítélem meg magam, kiéve a párkapcsolatok nézve. Se barátnő, se kalandom nem volt még. Többnyire mert karrierre-tanulásra, hobbika szántam minden energiámat. Így egyfajta kettős érzésem van magammal szemben.


Szociális életem is rendben, több barátom van, köztük lányokkal is remekül kijövök.



2021. márc. 17. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy még semmivel se elkésve 🤔
2021. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem.
2021. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Csak olvass a nőkkel való (romantikus kapcsolathoz kellő) kommunikációról, csajozásról mielőtt belemész. Mert tapasztalat nélkül nagyot lehet koppanni. Nem lehetetlen behoznod 5-10 év lemaradását, de azért nem is lesz könnyű menet.
2021. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
ennyibol nem lehet megallapitani, hogy valaki luzer-e vagy sem.
2021. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi alapján nem mondanám. 24 évesen még nem vagy annyira elkésve és most még az "eddig a karrierre koncentráltam és azért nem volt senkim" indok teljesen elfogadható. Azért lassan erre is fordíts időt, ha szeretnél barátnőt, mert ha 10 év múlva is ugyanígy állnál, az már másabb szituáció.
2021. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, mondjuk hogy a nők 3 dolgot néznek alapvetően, nagyon leegyszerűsítve: (Nőknek vonzó) személyiség, pénz, kinézet. Na most ez nem úgy működik legtöbbször, hogy ha az egyikben nagyon jó vagy, akkor a másik kettőben elég a nulla is. A 3 különböző tulajdonságot érdemes kiegyensúlyozni, persze nem baj ha az egyikben különösen jól állsz. Neked úgy néz ki ez az anyagiak lesz, ami jó alap, de még máson is kellene dolgoznod.


Csak azt mondom, hogyha tegyük fel átlagos kinézeted van és anyagilag sokra fogod vinni, akkor a személyiséged nőknek való vonzóságára is kellene gyúrni valamennyit, mert ha nem, akkor csak a pénzedre utazó nőknek fogsz kelleni. Ennek alapja lenne, hogy tudsz bánni velük, tökös vagy, magabiztos, kezdeményező, jó dumájú, vicces. Oké, hogy vannak lány barátaid, legalább a kommunikáció alapjaival nincs problémád, de ez még nem jelenti automatikusan, hogy nők vonzódnának is hozzád. De most a nők eléggé látnák, hogy tapasztalatlan vagy az ismerkedésben, nem tudod hogy nyúlj hozzájuk, hogy viselkedj velük. És megint mondom most nem barátkozásra gondolok, hanem amikor romantikusan közelítesz egy nő felé és azt akarod ő is így vonzódjon hozzád. Szóval csak azt tudom ajánlani kezdj el ezzel is foglalkozni minden nap, mert ez egyre nehezebb lesz, ahogy telnek az évek.

2021. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
gyakori mérce szarint az van.. csak nem mondták ki az előttem válaszolók.
2021. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Általában fel sem merül senkiben a tapasztalatlanságom,mert nem látszik elmondásuk szerint.


Jó humor, EQ, intelligencia, magabiztosság megvan.

10 éve edzek, sportolok napi rendszerességgel és naponta fordítok időt személyiség és párkapcsolati skillek fejlesztésre.


Valahogy az hiányzik, vonzónak lássanak szerintem...

2021. márc. 17. 19:23
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom milyen lányt keresel (félreértés ne essék nem magamat ajánlgatom), de szerintem sokan túlgondolják ezt a párkapcsolat keresést. Én bárkinek adnék egy esélyt, ha elhívna akár sétálni/kávézni, csak engem meg pont még soha senki nem hívott el. Sok férfi nem meri megszólítani a nőket, pedig lány ismerőseim visszajelzése alapján legtöbben vevők lennének rá.

Szerintem csak egy kis magabiztosság kell, és menni fog, főleg hogy edzel is, sportolsz is, és okos is vagy.

2021. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
8. Kezdeményezőkészség? Tökösség? El mernéd kérni egy lány elérhetőségét, akivel jót beszélgettél és azt érzed talán tetszhetsz neki? Meg mernél csókolni egy lányt az első randin néhány óra után? Mernéd azt mondani a 3. randin, hogy menjetek fel hozzád folytatni az estét?
2021. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!