Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer vagy sem?

Figyelt kérdés

24 évesen saját vállalkozásom van (szülői támogatás nélkül), mérnökként diplomáztam.


Üzleti, és magánéleti szempontból is sikeresnek ítélem meg magam, kiéve a párkapcsolatok nézve. Se barátnő, se kalandom nem volt még. Többnyire mert karrierre-tanulásra, hobbika szántam minden energiámat. Így egyfajta kettős érzésem van magammal szemben.


Szociális életem is rendben, több barátom van, köztük lányokkal is remekül kijövök.



2021. márc. 17. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez a párkapcsolatosdit tényleg sokan túlgondolják. Kezdj el kettesben programot csinálni olyan lényokkal, akikkel jól érzed magad, és akik mint nők is tetszenek neked. Aztán majd alakul valami, vagy sem.

A szociális skilljeidnek azt a részét, ami a párkapcsolatra vonatkozik, csak így tudod fejleszteni.

Maga a kérdés (lúzer vagy sem?) igazából értelmezhetetlen, hiszen az életnek sok része van, és nincs objektív mérce arra, mely terület milyen sikere emnnyit számít - nincsen matematikai képlet a lúzerség kiszámítására.

2021. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem a mi dolgunk, hogy ítélkezzünk feletted. Az, hogy lúzer vagy vagy sem az elsősorban attól függ, te annak érzed e magadat.
2021. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%
Ezek nekem sántítanak nagyon.. Mérnöki diplomát szerezni csóró családból nem szoktak ..
2021. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13: nem mondtam csóró családból származom. Másrészt a mérnöki karok ponthatára az egyik legalacsonyabb, van, ahol mindössze 280 pont :D (más kérdés, hogy a szak 80-85%-ka képes nagyon hamar kibukni)
2021. márc. 17. 21:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy luzer
2021. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Val.szeg én is ilyen leszek, a "karrierem" már gyakornokként is viszonylag jól alakul, az egyetemen nemsokára végzős leszek, viszont "úgy" nem kellek a lányoknak.


Nincs szexuális vonzerőm.


20F

2021. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!