Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom miről kell beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miről kell beszélgetni a nőkkel!Ezen hogy lehet változtatni? Nem is merek oda menni ismerkedni senkihez.köszönés után megáll a tudomány. Neten sincsen síkerem.Hogyan lehetek ilyen luzer? 31f

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő, férfi, mindegy. Mindenkivel egyformán, normálisan kell beszélgetni, udvariasan, őszintén add magad, az egyéniséged szerint. Egyszerűen kell felfogni a dolgokat, nem szabad bonyolítani.

[link]

2021. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Koedukált oktatásba jártál?
2021. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, ha magamból indulok ki, velünk ugyanúgy kezdhetsz beszélgetést, mint egy fiúval. Ha barátkozol egy sráccal, neki miket szoktál mondani?


Nincs nagy különbség, mivel először muszáj barátkozni is valamennyire. Ehhez lánynál hozzárakod a flörtölést, de az nem feltétlenül verbális.

2021. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is ez a bajom. Ha úgy kezelem, mint bármelyik férfi haveromat, akkor ennyi is lesz belőle, egy "legyünk csak haverok" kapcsolat. Ha nem haverként, akkor vagy túl nyomulós vagyok, vagy ellenkezőleg, sosem tudom mikor mit kellene lépni, vagy egyáltalán mikor kellene stb.
2021. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát?

most a vírus miatt nehezebb élőben.

de próbáld ki azt,hogy odamész 1 órán belül 10 idegen emberhez és beszélgetést indítasz.

eldumálgatsz velük 1-2 percet és mész.

aztán amikor már mosolygósra és viccesre pozitívra beszélgetted magad,jönnek a valódi célpontok.

akkor el leszel lazulva már annyira,hogy egy jó csajhoz is oda tudj lépni ugyanolyan lazán.


ha pedig ebből rendszert csinálsz,akkor idővel le fog esni,hogy a beszélgetések,a nyitások sémákra épülnek fel,azonos fordulatokkal kiszámítható valószínűsíthető eredménnyel.

a sikerek és kudarcok fényében le fog esni lassan,ki fog kristályosodni,hogy mi az ami működik és mi nem.

így pedig egyre jobb leszel a nyitásban.

2021. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló problémával küzdő srác ismerősömnek azt tanácsolta a lelkipásztora, hogy kérdezzen a másikról, ha nem jut eszébe semmi téma. Mert mindenki szeret magáról beszélni. Nyilván azért ez is lehet tolakodó, szóval ügyesen, de ha tényleg érdekel a másik, akkor lehet ez a kérdés őszinte is.
2021. okt. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, de szép vagy, hová jársz fodrászhoz, milyen zenét hallgatsz? én most ezt a zenét szeretem nagyon, melyik suliba jársz, én ebbe a suliba járok, képzeld ott van egy haverom, aki ezt és ezt csinálta órán, tök vicces/gáz volt. Igazából még fogalmam sincs mit csinálok suli után/suli után elhelyezkedek egy ilyen és ilyen cégnél, mert ezzel akarok foglalkozni. Neked vannak terveid? Hétvégenként mit szoktál csinálni, vannak barátnőid? Sportolsz valamit, én csak gördeszkázni szoktam, de azt nagyon szeretem, a bátyám meg vízilabdázik... Beszélj magadról, hogy ki vagy te, mi érdekel a világból és kérdezd meg, hogy őt mi érdekli. Ha van közös érdeklődés, akkor máris pompás és ezt is meg tudjátok vitatni.

Ne akad megúszni a bénázást, kicsit kínos lesz esetleg, kicsit elvörösödsz, ezt ne akard megúszni, mert megéri. Gyakorlás, hajrá. Én is rettegtem, tök hülyeség. 48f

2021. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: De aranyos vagy.:)
2021. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 én vagyok a legcukibb! :-)
2021. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mindenkinek megy, nem mindenki ennyire nyitott....
2021. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!