Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok barátokat találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok barátokat találni akkor valószínűleg párkapcsolatot sem fogok tudni kialakítani?

Figyelt kérdés
Meg nem is nagyon találok normális lányt akivel ismerkedhetnék.
2021. máj. 24. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
ja, ha meg barataid sincsenek, eselyes, hogy valami gond van veled. bar en ismerek olyan embereket, akiknek nincsenek barataik, de kapcsolatfuggok es osszeakadtak valami hozzajuk hasonloval es parkapcsolatban vannak. dehat az tobbnyire olyan is.
2021. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem tudsz barátokat szerezni?

Mi az akadálya?

Eddig mi volt? Suliban, melóban stb?

2021. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, mégis van bnőm. Persze nem vagyok antiszoc, embergyűlölő.
2021. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es, esküszöm ugyanez a problémám. Nem tudok barátokat szerezni (2 van, de ok messze élnek most tole), és nagyon kapcsolat függő vagyok.

Járok pszihologushoz de nem tudom hogyan segíthetnek jobban magamnak ?

2021. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Van akinek azért nincsennek barátai mert tudja hogy milyen az emberi lény bele értve magamat is , és a csalódástól való félelem a teher amit egy másik ember tud adni a saját gondjaink mellé csak nehezítené az életet, ezért nincsennek haverok barátok mert csalódással jár minden kapcsolat szinte.
2021. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-os. Akkor miert nem koltozol egy zskafaluba, es nevelsz csirkeket adomentesen? Az osszes problemad megoldodna.
2021. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os. Nekem nincs problémám mert nincsenek barátok akik megmérgeznék a tudatomat és az életemet, ezért nekem nem kell elköltöznöm sehova, és mivel nem falusi sem vagyok és húst sem igazán eszek soha nem tartanék csirkéket főleg levágni szegény állatokat !
2021. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De igenyled a tarsasagot, hiszen folyamatosan idejarsz es tanacsokat adsz felnott parkapcsolatok temakorben, ami az elkorcsosult emberutalat fenyeben nem eppen szerencses. Te a dogoljon meg a szomszed tehene is allaspontot kepviseled, ha mar neked rossz. Miert nem huzodsz vissza onmagadba es mergezed sajat magadat a visszahuzo, bomlaszto gondolataiddal?
2021. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!