Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet azt elfogadni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogadni hogy nekem valószínűleg sosem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Túlságosan visszahúzódó vagyok, hiába akarok rajta változtatni de nem tudok. Barátaim sincsenek ez megintcsak nehezíti a dogot.

A kinézetem bejön néhány lánynak de nem tudok kialakítani kapcsolatot.

Hogy lehet ezt elfogadni?


2019. márc. 2. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszahuzodóbb , kissé csúnyácskább lányokkal kell ismerkedni.
2019. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig ezen félénkségen lehet változtatni, ha tudod hogyan kell és befekteted a szükséges energiát.


Hogyan próbáltad eddig meghaladni önmagad?

2019. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok...de nem tudok változtatni... Szerintem csak az öngyilkosság segít.
2019. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz te változtatni, ha akarnál változtattál volna már. Genetikai problémát nem írtál, akkor mi bajod van? Hogy még barátokat se tudtál összeszedni? Először magaddal bekelj meg, érezd magad jól függetlenül is, aztán tapadnak rád a haverok, meg a nők is. Munkát kell belefektetni, igen.
2019. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányként nekem is ugyanez a gondom. Valószínűleg a zárkózott természetem miatt nem kezdeményezett nálam még senki. A kinézetem nem tudom mennyire meghatározó, de legjobb esetben is csak átlagos vagyok.
2019. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!