Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám elfogadni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni azt hogy eddig sosem volt párom, és valószínüleg még sokáig nem is lesz, ha lesz egyáltalán?

Figyelt kérdés

Annyira rossz abba belegondolni hogy nekem sosem volt olyan lány akit szerethetek. Pedig már rég óta hiányzik.

Hiába próbálkozom ismerkedni, nem találok olyan lányt akinek kellenék. Igaz hogy csak neten próbálkozom. Élőben nem nagyon van lehetőségem.


Szerintetek van olyan hogy valakinek sosem jön össze párkapcsolat, pedig amúgy szeretne?


2019. jan. 15. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld magadat minél jobb anyagi helyzetbe hozni, és akkor szinte garantáltan az öledbe hullik valaki.
2019. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És változtattál stratégiád, vagy évek óta ugyanazt csinálod? Változtál külsőre és belsőre? Fejlesztetted magad?

Vagy csak rinyálni tudsz és gyáva módon feladod, mert azt a legkönnyebb?

2019. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasod el az ehhez hasonló,szinte ugyan ilyen kérdésekre adott válaszokat?Két naponta 6 ilyen van.
2019. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vedd észre az átlag alatti lányokat is.



Nekem sincs senkim, mégse sírom tele a gyakorit. Meg a kedvencem mikor Facebookon megy a siránkozás.


Szandy: (10/6-7 -es a csaj) : 2018-ban is szingli vagyok. Ma egyedül baxok be,


Józsi: Minden nő qrva rohadjatok meg! Elárultál te...


___________


Szandy-val egyébként próbáltam felvenni a kapcsolatott, de úgy gondolja nem mondja ki csak nem írta, hogy messze van még attól, hogy egy átlag alatti pasival randizzon. Persze amikor részeg voltunk akkor nem ezt mondta.



Szóval fel a fejjel srácok/csajok ismerkedjetek élőben, a Tinder/Facebook meg hasonlókat meg kerüljétek.

2019. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!