Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 40 éves koromig csak 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 40 éves koromig csak 3 hétig volt párkapcsolatom, akkor valószínű, hogy nem vagyok rendben agyilag?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy elmebeteg vagyok?

2019. szept. 8. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Mentálisan zavart. Az biztos.

Pontosat csak az orvos tud mondani, mert rengeteg tipusú és irányú viselkedési és agymüködési zavar van.


36/f szűz

2019. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagy elmebeteg,de az is biztos,hogy valami nincs rendben veled. Mi az oka,hogy ennyi volt csak? Igénytelen vagy? Szegény vagy?.....?
2019. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Boldog Születésnapot! Eddig 39F voltál, most már 40F leszel. Hurrá.....


Elmebeteg nem vagy, de önértékelési problémád van valószínűleg.

2019. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg valami kötődési probléma.
2019. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
De legalább nem vagy mániás depressziós, mint én :D Ezzel már nyert ügyed van, ennél szarabb nincs, semmit nem tudok befejezni.
2019. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Valami nem kerek, az biztos, de ha elmebeteg lennél, az valószínűleg már kiderült volna.
2019. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#5 én még elkezdeni se tudok semmit .


És ha valaki közeledik felém azt is elmarom. Akkor melyik a rosszabb?

2019. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rockarc ***** válasza:
81%

Udv a klubban, kezdodik a B oldal.


Mivel minden nap megkerdezed, talan a szorend valtozik csak, ez biztosan agyi problemara utal.


43F

2019. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem rosszul közelíted meg a kérdést. Nem vagy agyilag zokni, inkább nem való neked kapcsolat. Van akinek nem jön össze egész életében, van akinek sok összejön, de komollyá nem válik egysem és csak cserélgeti. Ez típus függő, te ilyen vagy, fogadd el. Ha meg ezt nem akarod, akkor tegyél ellene. Az a baj, hogy nem vagy az a típus, akit ha egy nő meglát, akkor belédhabarodik, férfinak nem tekint, emiatt neked 10x többet kell tenned egy kapcsolatért, mint egy sármos férfinek.
2019. szept. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

III.Edricus Anxious


Miért hisztizel?

Nekem meg olyan betegségem van, ami miatt 10éven belül valószínűleg lerokkanok. Mégis kilátásban van most egy nő, aki meglátott bennem valamit és isten tudja miért, de még attól sem menekül, hogy elmondtam viszonylag hamar, hogy beteg vagyok (amikor még semmi komolyabb kötödés nem volt köztünk), mert nem akarok senkinek "zsákba macskát árulni" később úgysem jönnél ki belőle jól, utasítsanak el inkább amikor még én sem érzek semmit.


És képzeld elfogadja azt ami vagyok, sőt még tetszik is neki.

Fene tudja, lehet hogy az tetszik neki, hogy én KÜZDÖK NEM POCSOGOK. Pedig lenne mire.. lehet az tetszik neki, hogy még a betegségem is tudtam viccesen tálalni, vagy hogy érzi hogy törődő vagyok.

2019. szept. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!