Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ezen a gátlásoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen a gátlásosságon túllendülni?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, 21 éves. Nem volt még barátom, nem szexeltem még soha (csók megvolt), nem igazán kerültem egy fiúval sem olyan helyzetbe hogy abból kialakulna valami.


Alapból nem vagyok gátlásos ha barátkozásról van szó vagy csoportmunka, stb közvetoen vagyok és elég nyitott.


Hogy miért nem volt még komoly kapcsolatom, igazából nem tudom, így alakult.


Viszont az utóbbi időben egyre frusztráltabbá tesz néhány egy dolog, ez pedig a szüzességem.

Tudom fejben hogy ez nem határozza meg a dolgokat. Nem akarom egy alkalmiban elveszteni, nem egy olyasvalakivel akit épphogy ismerek. Viszont ismerkedés során frusztrálttá tesz a tény, hogy nincs meg az a tapasztalatom mint a korosztályomnak és ettől ideges leszek és úgy gondolom ez még inkább csak hátráltat.


Hogyan tudnék ezen túllendülni? Privátot nem kérek, azzal kapcsolatban hogy majd valaki "megsegít".:)



2021. máj. 18. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért tesz frusztráltá? Te magad irtad, hogy nem valaki idegennel szeretnéd elveszteni.

Ha egy komoly társad lesz, aki szeret téged, ott nem lesz semmi hátrányod abból, hogy szűz vagy, hiszen ha szeret, akkor emiatt nem fog kevesebbnek gondolni, és oda fog figyelni arra, hogy szép élmény legyen az első.

2021. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát, igazából szerintem nincs gond ezzel, az gázabb ha a fél város megvolt, de ismerkedj próbálkozz ennyi, mást nem tehetsz.
2021. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Férfiszemmel én az ilyet tudom értékelni, mert azt sugallja, hogy jól megnézed kivel állsz le.
2021. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy fejben ezt helyre kell tenned. Légy türelmesebb magadhoz.
2021. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett lepontozva a 2. meg a 3. ??

Ennyi frusztrált ember van, akiken már átment a kerület?

2021. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Megszoktam, ha a szüzesség mellé leírod hogy jobb mint a fél város, vagy a csak gyerek miatt együtt maradni a gyereknek is rossz, akkor le leszel pontozva, jobban tudják itt mint a szakemberek.
2021. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sok privátot kaptál most, mindentől függetlenül :D


Egy valamit jegyezz meg, attól még hogy nem vagy szűz, tehát szexeltél már nem leszel tapasztalt! Szóval te szűzként ugyanúgy nem vagy tapasztalt, mint aki már "szexelt". A kettö dolog nem függ össze.

Egyrészt: minden ember más, mindenkinek mások az igényei, így minden egyes emberrel való szexuális élmény más lesz. Maximum tipizálni tudod a dolgokat, de ahhoz meg elég sok (mennyiségre) és sok féle partnerrel kellene együtt lenned, ami a legtöbbek szemében nem szerencsés. (ugye az ilyen nő akkor már rißanc).

Ha a "tapsztalatlanságod" tart vissza az ismerkedéstől, akkor hülyeséget csinálsz. Ismerd meg magad (erre partner nélkül is van lehetőség) és döntsd el hogy TE mit szeretnél. Ehhez mérten keress valakit. Aztán ha ő nem tudja megadni amit te szeretnél vagy nem akarja akkor tovább kell lépni.

Meg különben is egy kapcsolatban akarv akaratlanul egymáshoz csiszolódtok, tehát mindenki visz valamit be, kicsit mindketten változni fogtok az előre elképzelt igényeitekhez képest.

2021. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit:)
2021. máj. 19. 07:38
 9/10 anonim ***** válasza:
EZ VESZÉLYES!
2021. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs meg az a tapasztalatod, mint a korosztályodnak, nem is igaz feltétlen, mert rengetegen járnak hasonló cipőben, főlleg a férfiak közül, csak megy a duma...

Szóval amit problémának látsz, az nem probléma, ne foglalkozz vele. Egyébként a férfiakat ez nem érdekli, sőt, pozitív is lehet, akit meg zavar, az csak egy menetet akar kb.

36F

2021. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!