Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szociális fóbiával küzdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociális fóbiával küzdő személyek hol,hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Sok nehézségem volt/van a probléma miatt az életben,de viszonylag jól boldogulok,önálló életet élek,az alapvető tevékenységek nem jelentenek különösebb problémát,és más kikapcsolódást,vagy szórakozást jelentő tevékenységek sem teljesen elképzelhetetlenek számomra.

A párkapcsolat területén viszont képtelen vagyok komolyabb sikereket elérni.Mindig is nyitott voltam a párkeresésre,és folyamatosan próbálkoztam is,voltak ismerkedések,melyek jó irányba indultak,de vagy nem voltam képes kialakítani a kapcsolatot,vagy ha igen,akkor sem tartott túl sokáig.(max pár hónapig).

Ki hogy boldogul ilyen téren? Mi az ami sikerhez vezetett,ami eredményesnek bizonyult?

36 F



2021. jan. 17. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Sehol.. 27f
2021. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Sehol... 30n
2021. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem ismerkedek, minek erőltessem.:)



Női incel

2021. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Interneten. De csak lassan. Sajnos a legtöbbször egyoldalú. Aki nekem megtetszik ált. semmit nem akar tőlem. Ilyenkor nehezen tudok továbblépni, mást keresni. Nagyon ragaszkodó vagyok,ami tudom rossz dolog. (30N)
2021. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
várom h vkinek megtetszek majd aki mer lépni
2021. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Utolsó, én is ilyen vagyok, sohasem mertem nőként kezdeményezni.Kevés az önbizalmam azért is.
2021. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is interneten próbálkozom.És fekszik is ez a formája az ismerkedésnek,szerintem nagyon is testhez álló.Hisz így sokkal könnyebben megtudom mutatni az igazi énem,kevésbé van hatással rám a betegség.De sokszor a fokozatosság ellenére így sem megy.Egy nőnek talán egy fokkal könnyebb,mert neki csak sodródni kell az árral...a pasiknak kezdeményezni is kéne.Ezzel a problémával ez nagyon nehéz,és időigényes,nem szokták kivárni a lányok.

Nagyon vágynék családra...a problémámtól függetlenül is teljessé és boldoggá válna az életem tőle.De nagyon kilátástalan ez így...

Szakember valakinek tudott érdemben segíteni párkapcsolat téren?

2021. jan. 17. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!