Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek!Szerintetek hitelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint1988 kérdése:

Hölgyek!Szerintetek hitelt kellene felvegyek?

Figyelt kérdés
Társkeresési problémával küzdök.32 éves vagyok,170 cm, kis köpcös. Nincs senkim még rokonom sem. Egy lepukkant panellakasban élek, amin még van 1,5 millio hitel. Van egy 2003-as autóm. Önbizalom hiánnyal is küzdök. Úgy érzem,hogy ciki lenne felhozni egy ilyen lakásba egy lányt, ha össze is jönne valami. Ha csaladot szeretnék, most kell még lépnem, mert repül az idő. Hitelen gondolkodom...vennék fel 10-15 milliót, hogy lehessen egy szép lakasom és egy újabb autóm. Arra gondoltam sokat dobna a közérzetemen, önbizalmamon. Így jobb pálya is lehetnék tán a lanyoknál. Viszont tartok a hiteltől, mivel egyedül vagyok és ezzel jó sok evig elkötelezném magam..ezért nem jutok egyről a kettőre. Szerintetek vágjak bele? Valóban segítene a párkeresésben? Ti is előbb ismerkednétek egy szép lakásban élő pasival gondolom, mint egy lepukkant panellakásban élővel nem így van?

2021. máj. 16. 21:56
1 2
 11/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Úgy nem is fogsz párt találni sosem, ha nem vagy magaddal és a jelenlegi helyzeteddel elégedett és még szégyelled is magadhoz felhívni. Hiába van jó autód meg lakásod, ha a hitelekre megy el az összes pénzed, ezt nem egy nő miatt kell megtenned, hanem magadért maximum, hiteled meg már most is van, új lakáshoz meg kell kezdőtőke is, kb. 30%.
2021. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Úgy nem is fogsz párt találni sosem, ha nem vagy magaddal és a jelenlegi helyzeteddel elégedett és még szégyelled is magadhoz felhívni.":


Ez akkor kerül elő, ha egyáltalán jobbra húzzák a nők. Ha nem, akkor mindegy mit gondol magáról, illetve milyen mindsetje meg milyen személyisége van.

2021. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha meg jobbra húzzák, akkor a 20adik randin már elég magabiztos lesz úgy is, ha nem tesz érte semmit.
2021. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszát! A felújítással sajnos nem vagyok előrébb. Egyrészt: pénzben szinte ugyanannyiba kerülne...Kb. 10 millió egy 60 m2-es panel felújítása, ha nem maga csinálja az ember. Másrészt: Mivel én nem vagyok egy kreatív figura és gyakorlatom sincs az ilyenekben, valamint általában hétvégén is dolgozom, így nem igazan tudnám ezt egyedül véghez vinni. Inkább lehet jobb lehetőség lenne, ha eladnám és egy új lakásban vagy ikerházban gondolkodnék. Szóval nehéz a döntés, mert nem szívesen adósítanám el magam. Sajnos azt tapasztalom, hogy nagyon anyagias világban élünk és a külsőségek teljesen felértékelődtek..Lehet, hogy azért látom így, mert kevés sikerem van a nőknél. Egyetértek azzal is , aki azt írta, hogy fejlesszem magam. Azon rajta vagyok. Egy putriba születtem,egy szobában laktam a szüleimmel,apám alkoholista volt, anyám beteg. Lavorban fürödtünk, a telek végén volt egy pottyantós wc, csak hogy felvázoljam az indulásom körülményeit. Ahhoz képest van már egy lakásom, van 3 szakmám, van egy stabil munkahelyem, elkezdtem nyelvet tanulni is. Szóval szerintem ezzel nincs gond. Viszont az ismerkedésben valahogy nincs siker, amit betudok a gyerekkori személyiség torzulásomnak, valamint 170 cm-es magasságomnak, sem jóképű nem vagyok. Szóval a nők elég nagy százaléka kiesett ezzel...:D de feladni nem adom fel, mint látszik. Hiszen ezért tettem fel ezt a kérdést is. Szóval még nagyon megfontolom ezt a hitelt...Köszi mindenkinek mégegyszer!
2021. máj. 17. 18:31
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy nincs érzéked a lakberendezéshez. Mi van, ha ráköltesz egy rakás pénzt, a nőnek nem tetszik, és szeretne valamit megváltoztatni?

Majd ha lesz nőd, felújítjátok közösen. Legalább ő is tesz bele valamit.

Az adósság nem jó ötlet, ha nincs rá valóban szükséged. Azért sem, mert ha meg egyszer tényleg kéne, már nem tudsz még egyet felvenni.

Tisztasági festés, rend, tisztaság. Pont. Ezen felül csak állagmegóvásra kell költeni.

2021. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt a pénzt inkább önismereti foglalkozásra költsd, vagy csak a töredékét, sokkal többre mész vele.
2021. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!