Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek!Szerintetek hitelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint1988 kérdése:

Hölgyek!Szerintetek hitelt kellene felvegyek?

Figyelt kérdés
Társkeresési problémával küzdök.32 éves vagyok,170 cm, kis köpcös. Nincs senkim még rokonom sem. Egy lepukkant panellakasban élek, amin még van 1,5 millio hitel. Van egy 2003-as autóm. Önbizalom hiánnyal is küzdök. Úgy érzem,hogy ciki lenne felhozni egy ilyen lakásba egy lányt, ha össze is jönne valami. Ha csaladot szeretnék, most kell még lépnem, mert repül az idő. Hitelen gondolkodom...vennék fel 10-15 milliót, hogy lehessen egy szép lakasom és egy újabb autóm. Arra gondoltam sokat dobna a közérzetemen, önbizalmamon. Így jobb pálya is lehetnék tán a lanyoknál. Viszont tartok a hiteltől, mivel egyedül vagyok és ezzel jó sok evig elkötelezném magam..ezért nem jutok egyről a kettőre. Szerintetek vágjak bele? Valóban segítene a párkeresésben? Ti is előbb ismerkednétek egy szép lakásban élő pasival gondolom, mint egy lepukkant panellakásban élővel nem így van?

2021. máj. 16. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

A Lakás, az autó, meg úgy általában a pénz a gyereknek kell, nem a nőknek. A nők a jól kinéző pasikra buknak. Nekem most lenne pénzem egy jó kocsira, de 3 hónap Tinder tesztelés + internetes utánaolvasás után teljesen elment a kedvem. Inkább megtakarítom a pénzem jobb időkre.


[link]


Rossz képek << Jó képek gazdag élet << jó képek, szegény élet

2021. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az nagy baj, mert nem vagyok jóképű...🤣 szóval mással kellene megfogjam a nőket.
2021. máj. 16. 22:27
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
A Jácint nem lány név?
2021. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Az nem opció, hogy a mostani lakásod felújítod, berendezed szépen?
2021. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
2: Sajnos mással ma nem lehet megfogni a nőket. Talán még az izmos test, ami működik.
2021. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
És mi lenne, ha csak 5 milliós hitelt vennél fel, amiből felújítod a lakást és azt még belátható időn belül ki is lehet fizetni.
2021. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én mivel városban élek, jelenleg úgy vagyok vele, hogy inkább nem használok autót egyáltalán. Rengeteg pénzt spórolok meg így, amit később másra lehet költeni.
2021. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
semmikeppen se vegyel ezert fel hitelt. jarj el edzeni, baratkozz, ujitsd fel a lakasod, regisztralj tarskeresore stb
2021. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos akkor nem vagyok nő, csak eddig azt hittem magamról... A férjemnek nem volt saját lakása, jogosítványa meg a mai napig sincs. Távkapcsolatként (neten) kezdtük, majd albérletbe költöztünk és közösen teremtettük meg az alapjainkat. Hajdanán ő is egy alacsony önbizalmú és önértékelésű egyén volt, de én szerencsére akkor még nem ismertem. Viszont évekig dolgozott magán pszichoterapeuta segítségével, így már én egy jó kisugárzású embert ismertem meg személyében és ez volt a lényeg. Te is inkább magadra költsd a pénzed, sokunk számára jóval többet jelent a kiegyensúlyozott fellépés, mint a rongyrázás. Ráadásul egy panelból kis kreativitással nagyon jó dolgokat is ki lehet hozni és én kifejezetten értékelném, ha kiderülne, hogy az illető nem ment a szomszédba pár jó ötletért és esetleg még ő maga is részt vett a kecó felújításában.
2021. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek akkor lenne értelme, ha zsinórban az ötödik kapcsolatod ér azzal véget, hogy a csaj megmondja, nem elég szép a lakásod vagy az autód. De te eleve össze se tudsz jönni velük. Lehet neked bármilyen lakásod, ez nem változik.

Viszont ha meg összejönne egy nő, akkor elég nagy hátràny, hogy évekre el vagy adósodva.

2021. máj. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!