Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ha teljesen tapasztal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha teljesen tapasztalatlan egy srác, akkor az imppnáló, vagy éppen kizáró tényező?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves srác vagyok és gyakorlatilag csókolózni se csókolóztam, randim se volt soha, szóval nálam tapasztalatlanabb embert is nehéz találni. Nem tippeket kérek, hogy hogyan változtathatnék ezen, mert már van tervem. És van magabiztosságom is, szóval abban sem kell segítség. Meg attól, hogy tapasztalatlan vagyok, nem vagyok teljes kudarc, mert érzem mit kéne tennem majd. Csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy ha ennyire tapasztalatlan vagyok, az imponáló vagy sem?

2020. szept. 15. 07:47
A kérdező szavazást indított:
Imponáló
Egyenesen taszítana
Nem izgat, a személyisége érdekel
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
nem imponáló.
2020. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
8%

Miért ülnék be olyan sofőr mellé, akinek nincs jogsija?


Legalább egy prostituálthoz menj már el, te.

2020. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem ez a lényeg. Ha teszik és jól kijövünk, akkor mindegy, hogy volt-e már valakivel vagy sem. Egy kicsit talán még izgalmas is, hogy én leszek neki az első :)
2020. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz valaki kevesebb. Majd ha összejön veled egy lány, akkor vele megtanulod a dolgokat.
2020. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár alapból azt mondom hogy nem érdekel hogy esetleg a srácnak aki tetszik volt-e előttem valakije, de mivel még én se csókolóztam meg semmi egyéb, ezért egy nagyon minimális pozitív lenne, hogyha úgymond együtt élhetnénk meg az első alkalmakat. Szóval inkább imponáló mint taszító, de nincs akkora jelentősége, hogy döntő legyen bármilyen szempontból.
2020. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hülyeség amit mondok, de szégyellném magam, hogy nekem már 18 évesen két exem van veled ellentétben :'D Szerintem (ha alapjáraton bejössz) akkor még aranyosnak is tartanám.
2020. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is jobb (pl. nekem személy szerint), mert azt kínosnak érezném, ha nekem fogalmam sincs semmiről, ilyen íratlan szabályokat sem tudok, vagy egyáltalán azt se ismerném fel, ha valami meg akarna csókolni, a fiú meg profi, tapasztalt, és mindent tud. Az viszont például kifejezetten taszító, ha már volt 10 fölötti barátnője, és (helyesen vagy helytelenül, mindegy) hiszi, hogy kiismerhet, sok mindent tud rólam. Kényelmetlen érzés, ha az egyiknek meg a másiknak nagyon más mennyiségű tapasztalata van. Persze, tapasztalt lánnyal inkább kínos neked. Mindig kettőn áll a vásár, a te tapasztalatlanságod ugyanúgy befolyásolja a kapcsolat dinamikáját, mint a lányé, tehát ez nem ilyen egyszerű. Lehet pozitív, de negatív tényező is.
2021. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!