Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar engem minden nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar engem minden nő, régen miért nem volt így?

Figyelt kérdés
22 éves koromig nem volt barátnőm, sose kellettem senkinek, egy lány kezét se fogtam addig. De hatalmasat változott az életem, 22 évesen megnyertem az egyik lottó főnyereményét, rengeteg pénzt nyertem. Egyetlen egy nő volt aki nem a pénzemért szeretett, de annak a kapcsolatnak már vége. Azóta minden nő engem akar ha megtudja milyen házban lakok, vagy milyen kocsim van, minden az ellenkezőjére fordult, egykor senkinek se kellettem, nevettek rajtam a nők, most meg minden 180 fokos fordulatot vett. Pedig se külsőre, se belsőre se változtam annyit hogy így ragadjanak rám, csak a pénztárcám bővült. Emlékszem cikiztek hogy 22 éves koromig szűz voltam, 0 szociális élettel, most meg 200 is meglehetne kb 2 év alatt, de én nem ez vagyok. Sose lesz normális kapcsolatom? Mit kéne tegyek? Pestre költöztem fel, szülővárosomból elüldöztek, 1 barát sincs, 1 normális nő se, kilátástalan minden. Van olyan nő aki nem a pénzre megy? Miért nem találok olyat? Vagy hol lehet gazdag nőkkel ismerkedni?

2021. máj. 14. 00:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek a 9es válaszolóval!!!!
2021. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%

"22 évesen megnyertem az egyik lottó főnyereményét, rengeteg pénzt nyertem."


Aztán felébredtél, a kezed a bilibe lógott, és gondoltad megsoztod az álmod a gyakorin a többi incellel, hogy megint szidhassátok a nőket, akiknek csak a pénz kell.

2021. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
Ott bukott ki, hogy kamu, ahol leírod, hogy nincsenek barátaid. Amint valaki egy kis pénzhez jut, hirtelen rengeteg barátja lesz.
2021. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%

Én nő vagyok, de nem jönnék össze veled, mert a személyiséged elég gázos.

Kezdjük azzal, hogy lottóból lett házad, kocsid, tehát simán lehet hogy amúgy belül egy életképtelen lúzer vagy, csak épp költöd az ingyenpénzt. Egyáltalán belefogtál már bármibe a sok pénzzel, csináltá több vállalkozást, amiket sikeresen is tudsz vezetni, plusz valami jótékonysági programot akármit? Hiába van a segged alatt bmw, ha belül lusta ambíciótlan, motiválatlan panleproli vagy. ez bizony meg is érződik, főleg ha még el is mondod a csanak, hogy amúgy csak nyertél, nem dogloztál meg semmiért. Onnantól nem csoda, ha max a kényelemért van veled, nem a belsődért. A másik pedig az, hogy miután ilyen gazdag lettél, van pénzed akár edzeni is stb, azt hiszed, hogy neked a fullos, tip top ó alakú, formác mellű sok évvel fiatalabb, de azért diplomás, jó családból származó, okos művelt csaj jár. Pedig azoknagy része a személyiséget is nézi, és te ennek nem felelsz meg, a kóros goldigger rettegésed is kisugárzik, az hogy azt sugárzod "bizonyítsd hogy engem akarsz nem a lóvét, bizonyíts, teperj, áldozz be, mondjál le dolgokról értem, bizonyíts". Hát ne is haragudj, kell a francnak iylen pasi. a maradék fullos nő meg a pénzre haj, mert ez üzlet. Ha normális kapcsolatot akarsz, akkor költözz vissza a panelba és éljél normális panellakó életet, randizz sima panelban élő, dolgozó nőkkel. senkinek nem kell tudni, hogy neked telne luxusnyaralásra, vagy mekkor házat is tudnál vneni. Ja hogy az életszínvonalról nem szeretnél lemondani? Hát ez van. A gazdag szép nőknek nem lesz sosem elég egy lottónyertes fazon, soha! Inkább válassz egy szegényebb csúnyát, akit utána megszépíthetsz a pénzedből, csak hiába a jó tanéács, mert az iylenek mint te, birtokolni is akarnak. "nehogy már megszépítsem és lelépjen valaki mással" stb.

2021. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
Kamu.
2021. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nők válaszát nem is várom egyébként, többieket köszönöm, bár nem volt valami hasznos
2021. máj. 14. 09:01
 18/33 anonim ***** válasza:
81%
Szegénykém. Remélem a kitalált viálgodban azért jól érzed magad:/
2021. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%

Akkor én most mondom haver férfiként, hogy gáz vagy!

És sajnos ha tetszik ha nem egyetértek a 15ös válaszoló hölggyel!

Pontosan azért amit le is írt!

Ezzel a stílussal pedig nem sokra fogod vinni az életben!

Akinek pénze van, nem henceg vele, legalábbis a normálisabbak, és ne akarj normális barátnőt ha nem tudsz férfiként viselkedni!

A nőnek akit nem fog érdekelni a pénzed mit tudsz majd felmutatni amit önerőből hoztál létre?

Pénz ide vagy oda a férfi legyen ambiciózus és álljon meg a talpán akkor is ha nincs a feneke alá tolva minden!

Ameddig így degradálod a nőket ne is várj változást!

Inkább fejleszd magad, költsd a pénzt arra, hogy jobb ember lehess külsőre és belsőre is. Mert ha amúgy egy nőnek sem kellesz akkor itt lesz a probléma!

35/F

2021. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gázos? Nem a nők akik kihasználják az embert? Na neked is küldök egy pár millát
2021. máj. 14. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!