Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 1 hónapja szakítottunk, nem haragba váltunk el, napi szinten beszélünk.leírtam neki mindent, minden érzést ami bennem kavargott. Vissza írt rá, hogy kijöttek a könnyei. Erre nem válaszoltam, és nem régen újra irt, hogy na mizu?

Figyelt kérdés

Én szeretnèm vissza kapni, ha nemis most, de én látom a közös jövőt.

Vissza írjak neki?

Vagy inkább most hagyjam kicsit?


2021. febr. 3. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés. Miért szakítottatok?
2021. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából, sok félre értés volt amit akkor nem kezeltünk jól.sok mindenbe nem úgy gonsolkoztunk, viszont ez változott. Már változtam sokat, szerintem ő is. Komoly dolgon sose vesztünk össze, viszont a sok apró veszekedés, elég lett belőle mindkettőnknek. Viszont már tudom, hogy működne.
2021. febr. 3. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kérte hogy adj neki időt akkor hagyd, ha nem akkor kérdezd meg lenne e kedve személyesen megbeszélni a dolgokat. Úgy te is jobban fogod látni a reakciója alapján hogy mit gondol.
2021. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Én amondó vagyok, felmelegítve csak a káposzta jó...

Egy ex nem véletlen ex.. megpróbáltátok, nem ment...

2021. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megváltozott dolog is percekig fog tartani. Nem fog működni.
2021. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!