Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar engem minden nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar engem minden nő, régen miért nem volt így?

Figyelt kérdés
22 éves koromig nem volt barátnőm, sose kellettem senkinek, egy lány kezét se fogtam addig. De hatalmasat változott az életem, 22 évesen megnyertem az egyik lottó főnyereményét, rengeteg pénzt nyertem. Egyetlen egy nő volt aki nem a pénzemért szeretett, de annak a kapcsolatnak már vége. Azóta minden nő engem akar ha megtudja milyen házban lakok, vagy milyen kocsim van, minden az ellenkezőjére fordult, egykor senkinek se kellettem, nevettek rajtam a nők, most meg minden 180 fokos fordulatot vett. Pedig se külsőre, se belsőre se változtam annyit hogy így ragadjanak rám, csak a pénztárcám bővült. Emlékszem cikiztek hogy 22 éves koromig szűz voltam, 0 szociális élettel, most meg 200 is meglehetne kb 2 év alatt, de én nem ez vagyok. Sose lesz normális kapcsolatom? Mit kéne tegyek? Pestre költöztem fel, szülővárosomból elüldöztek, 1 barát sincs, 1 normális nő se, kilátástalan minden. Van olyan nő aki nem a pénzre megy? Miért nem találok olyat? Vagy hol lehet gazdag nőkkel ismerkedni?

2021. máj. 14. 00:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
írj Melinda Gates-nek, épp szabad!
2021. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos sok nő a pénzre megy, ez van.


Próbálj meg úgy ismerkedni, hogy ne látszódjon a pénzed. Nem azt mondom, hogy nézz ki szegénynek, de minden luxus cuccodat, pl órát, autót, designer ruhát... próbáld meg elrejteni, amíg tudod, ez valószínűleg ugye max pár randiig működik. De akkor is, aki addig “bent marad”, annak a pénz onnantól csak egy extra lesz, viszont az tetszett meg neki, aki te magad vagy.

2021. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Add nekem az összes pénzed, probléma gyorsan megoldva 😂
2021. máj. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Nekik a pénz olyan mint a férfiaknak egy jó segg. Ösztönből tapadnak rá, és kevés amelyik felül tud ezen kerekedni. Sok sikert a megtalálásához. Szűrd ki őket úgy, hogy ne tudják meg, hogyan élsz, hol laksz, stb.
2021. máj. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Add #3-asnak a pénzed és akkor legalább a pénzhajhász nőktől is megszabadultál.

Barátokat találni sokkal nehezebb lesz, de talán a #3-as a jófejséged után néha elhív 1-1 sörre.

2021. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi 180 fokos fordulat. Korábban sem kellettél a nőknek, meg most sem kellesz, csak a pénzed.
2021. máj. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Én pl. régen sem akartalak, és most sem. Tehát a minden nő nem érvényes.
2021. máj. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az van hogy ugyan az a személyiség vagy kívül belül és ezért nem találsz olyat aki szeret.

Csak a pénzed kell.

2021. máj. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
52%

Ha sem a személyiséged, sem a külsőd nem vonzó, vagyis a pénzeden kívül semmi vonzó nincs benned, akkor értelemszerűen csak a pénzed lesz érdekes benned a nőknek.


Ez nem mások hibája, hogy a pénzedtől eltekintve egy nulla vagy. Így persze, hogy csak a golddiggereknek kellesz. Kezdj el fejlődni az élet más területein is, a pénzeddel meg villogj kevesebbet.



Nem a legélesebb kés a fiókban a srác...

2021. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
27%
Olyan nő nincs, aki önmagadért szeretne. Egy nő vagy azért jön össze egy férfival, mert jól néz ki, vagy azért, mert gazdag.
2021. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!