Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék komoly érett gondolkodású férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 18:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván olyanra gondol, aki nem szexkapcsolatot akar, nem hagyja el hosszú távon, akivel lehet gyereket vállalni. Tutira nem azt érti "komoly érett gondolkodás"-on, hogy mondjuk tudományos kutató vagy elkötelezett környezetvédő az illető.
2021. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11 es az első mondat amit leírtál az igaz semmiképp sem szex kapcsolatot keresek hanem egy olyan férfit akire lehet is számítani a bajban jóban rosszban mindig mellettem áll olyan aki nem szórja két kézzel a pénzt. A gyerek az számomra nem fontos mert nem szeretnék.
2021. máj. 11. 19:54
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
"Nyilván olyanra gondol, aki nem szexkapcsolatot akar, nem hagyja el hosszú távon, akivel lehet gyereket vállalni" Ez kb 16 éves korom óta jellemző rám, talán a gyerekvállalást kivéve. Mivel 30 felett sem volt még soha senkim, nem szeretnék egyből az első héten gyereket, értitek. De az első 2 pont kb. minden ismerősömre igaz, mégsincs senkijük. Szerintem "papíron" ezt keresik a nők, valójában teljesen mást.
2021. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13-as, bármit is mondanak a nők arról, hogy milyen férfit keresnek, mindig hozzá kell érteni, hogy "és legyen jópasi". Szóval a kérdezőnek is: lehessen számítani rá jóban-rosszban, mindig mellette álljon, ne szórja két kézzel a pénzt, és legyen jópasi.


(A jópasi persze mindenkinek mást jelent.)


Kérdező, szerintem mindenhol lehet ilyen férfit találni. Sokkal nehezebb kérdés, hogy hogyan lehet felismerni őket a komolytalan fickók között.

2021. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Erosen kamu szagu kerdes. Ha egy 33 eves no aki raadasul nem akar vyereket nem talal part akkor ott valami nem kerek.
2021. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én például komoly kapcsolatot szeretnék, és családot, engem nagyon zavarna, ha a társam nem szeretne gyereket. Ez lehet ok arra, hogy miért nem akarnak veled komolyan ismerkedni.
2021. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
15#: szerintem is nagy kamureg ez is. Nem értem, mi a t*szért kell állandóan, napi szinten valakinek ilyen h*eségeket kiirkálni.
2021. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok (36F)
2021. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálam priviben...
2021. máj. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
16 os egy komoly párkapcsolathoz nem feltétlenül szükséges egy gyerek anélkül is lehet boldog egy pár én ezt így látom. Én soha nem is akartam gyereket még huszon évesen sem de már 30 felett sem. A gyerek az nagy felelősséggel jár akit fel kell nevelni mindent megadni neki. Pénz kell hozzá nem kevés arról nem is beszélve hogy sok gonddal jár. Engem el lehet ítélni nem érdekel de azt tudom hogy gyereket én nem fogok szülni senkinek mert egyszerűen nem vágyom rá csak egy szerető gondoskodó társra aki a jóban és a rosszban is mellettem áll akire lehet számítani.
2021. máj. 12. 15:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!