Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért féltik ennyire a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltik ennyire a fiúk a szabadságukat, miért ijednek meg a komoly kapcsolat gondolatától?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 19:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
32%
hát én a 20-as hozzászólásból egy sort sem olvastam tovább, miután a "miből szűrted le, hogy..." kezdetű kérdésre "az itteni mentalitás"-sal indult a válasz. úgy van, ahogy 18-os is írta, tényleg a közelében sem járt kapcsolatoknak a válaszadó.
2021. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Momentán nálam van olyan több dolog a magánéletemben ami totális mértékben megszűnne létezni ha én belemennék párkapcsolatba.


Na most én ezt no pláne havi 200 óra munka mellet meglehet kövezni, de nem szettném. Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy ezen dolgok következménye a hisztiben kitörne a nő című rész lenne. Bocsásson meg de nekem ez nem hiányzik. Szabadidőm is nagyon kevés.


Több lányt is ezen magánéleti okok miatt küldtem el.

2021. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
38%
Én elváltam, mert elegem lett hogy semmi sem jó. Ha dolgozom miért nem vagyok otthon, ha otthon vagyok a nettó 500EFt kevés volt neki. Válás után azon voltam, hogy újból kialakítsak egy családot. Aztán elkezdődtek a problémák. Társkeresők, ismerkedések. Már haladt a dolog, amikor eljöttem a hölgytől, fordultam és valaki kétszer arcon ütött, majd hevesen rugdosott. Na ő volt az ex férj, aki minden áron vissza akarta szerezni. Ebből kialakult egy kis csete paté, rendőrség, bíróság. Elgondolkodtam, kell ez nekem? Nem, hagytam a fenébe. Jött egy másik kapcsolat, mit ad Isten, a kocsim 4 kereke kiszúrva. Na ki tette? Itt meg egy volt hódoló. 180EFt kár. Aztán jött egy újabb nő, aki már az elején azt ecsetelte, hogy neki a szex az élete, orállal nyit, aztán elvárja tőlem is az orált stb. Mi van??? Kezdett gyanús lenni, egy kis informálódás után kiderült hogy van 8 millió tartozása. Hát, 8 mmillió az orálért kicsit sok. Tulajdonképpen még próbálkoztam, de rá kellett hogy jöjjek, a legjobb ha egyedül élem az életem. Főzni tudok, mosni tudok, a pénzemet tök jól osztom be, van megtakarításom. Ha hazaérek veszek egy jó kis fürdőt, megvacsorázom, olvasok vagy nézek valami filmet. A maga tempójában élek, nincs senki aki beleszóljon, nincs balhé, nincs félreértés. Szex? Ha összejön valami alkalmi akkor oké, ha nem, az sem tragédia. Kezdek rájönni arra, hogy maga a szex egy nagy nulla, semmi extra sincs benne. Most akkor ez miatt boritsam fel az életem? 44 éves vagyok, az a korszak már elmúlt, amikor az ember hellyel-közzel önzetlenül élvezte az életet, amikor még a nagy álmait szövögette. Mit tudna hozzátenni egy nő az életemhez? A szex már csak számításból jönne, de mint mondtam, egy reszelés vagy megjátszott szerep nem dob meg. Hát én ma már ezek miatt zárkózom el tudatosan a komoly kapcsolatok elől.
2021. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Magyarul ha jól értem, a két legutóbbi kapcsolatodtól (Miss Orál előtt) mindkét esetben egy-egy pasi miatt ment el a kedved... Rohadék nők, csak a baj van velük :D
2021. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én kérdeztem hogy a házassága le van-e zárva, ő azt mondta minden rendben. Majd a bíróságon már azt mondta, válás után a volt férje folyamatosan zaklatta. Ennyit az őszinteségről. A másik esetben a hódoló aki kiszúrta a gumimat nem került elő, azt is a hölgy mondta hogy nem száll le róla egy pasi. Az ilyen szerelemféltős agyhalott baromságokra nem vagyok vevő, elég sok elmebeteg ember él közöttünk.


Ha már párkereső oldalak, gyalázatos a 40+ élvált női kategória. Alkoholista, erőszakos, mindenféle függő férjek utáni nők, tele pszichés problémákkal. Én sosem gondoltam volna, hogy az erőszak ilyen szinten jelen van korunk házasságaiban. Persze én magamból indultam ki, én sosem emeltem kezet a volt feleségemre, magamat köptem volna szembe.

2021. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"#9: Rájöttél, hogy a barátság extrákkal valójában csak az ultra feministák által lejáratott fogalom, ahol úgy állítják be, hogy a nőt kihasználják, hiszen tulajdonképpen ott van VALÓDI egyenlőség?"


Ugyan azt nem tudom, hogy a feministák mit csinálnak meg mit nem, de az, hogy kit mennyire használnak ki vagy engedi kihasználni magát, ahhoz még párkapcsolati típus sem, elég csak a munka világáig elmenni. De erről szólnak a reklámok is, tehát azért naív gondolat, hogy azért, mert csak összejár szexelni két ember az már egyenlőséget feltételez. Annyira egyenlő, a mennyire a benne lévő felek azzá teszik. De ismétlem: ez minden más kapcsolattípusra is érvényes.

2021. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A 23-ast megértem, hasonlóan vélekedek én is az egészről - elvált férfiként. Fontosabb minden más a nőktől, még egy jó kávé is többet ér. :)
2021. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!